müüa saksa asju

Osta, müü ja vaheta ...
juku
Kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: K Mai 24, 2006 10:09 pm

müüa saksa asju

Postitus Postitas juku »

Kuulutan välja väikese oksjoni:Wehrmachti pannal 500kr.,Wehrmachti supitaldrik 200kr.,SSpannal 1500kr.,SS supilusikas 1500.Pilte näeb aadressil www.album.ee/juhan Ühendust saab E maili kaudu:hugo07@hot.ee
Kasutaja avatar
uscha
Administraator
Postitusi: 8181
Liitunud: P Aug 07, 2005 6:03 pm
Kontakt:

Postitus Postitas uscha »

kas ss pandlal mingeid markeeringuid ka?

ja mis ajal oksjon lõpeb?
ja kas loevad ainult need pakkumised, mis tehtud avalikult siin?
foorum.rindeleht.ee
napoleon
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: R Jaan 27, 2006 6:24 pm
Asukoht: Vasta küla
Kontakt:

Postitus Postitas napoleon »

Tahaks sama teada ja mind huvitavad ka WH pandla markeeringud.
Aga mina olen Moskvas käinud!
Art
Huviline
Postitusi: 331
Liitunud: E Aug 08, 2005 2:04 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Art »

Sooviks teada oksjoni lõppkuupäeva.
Üksik Hunt

Postitus Postitas Üksik Hunt »

Tere siis kodanik Juku.
Kordan ka eelmiste kamraadide küsimusi:
1. kui oksjon siis avalik, st. pakkumised foorumis (sellest ka varem siin foorumis juttu olnud)
2. kui kaua kestab oksjon - sooviks täpset oksjoni lõpptähtaega
3. milline on oksjoni samm, millega pakkumisi tehakse

Kõike seda küsin kuna me üritame seda foorumit hoida tsiviliseeritumana, kus kamraadid peavad kinni oma lubadustest ja kokkulepetest, mitte ei tee niisama pulli nagu ühes teises foorumis, mille nime ma ei nimeta niigi saavad enamus aru mida ma mõtlen :D . Kuna seal teises foorumis ei maksa mingid kokkulepped ja ka keegi ei pea üldjuhul antud müügilubadustest kinni (näiteid võiks tuua hulgim).

Ja lähtuvalt sellest ootan vastuseid küsimustele tänaseks õhtuks muidu läheb kahjuks su müügiteema lukku. Kui sul on mõni pretensioon mu kirjutatu suhtes saada mulle meil või helista (mu kontaktandmed on pealehel olemas).

Tervitades
Aivo
Kasutaja avatar
hugo1
Huviline
Postitusi: 405
Liitunud: P Sept 25, 2005 9:00 pm

Postitus Postitas hugo1 »

Kahjuks on ka siin foorumis mul üks kurb kogemus seljataga, kus inimene ei pidanud kinni müügilubadusest. :cry:
Nii, et reeglid peaksid olema ja neid peab ka järgima
Kasutaja avatar
METSAVEND219
Kasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: K Okt 19, 2005 11:33 am
Asukoht: VALGA-PÄRNU

Postitus Postitas METSAVEND219 »

OLEN HUVITATUD WH PANDLAST
Kiro
Kasutaja
Postitusi: 43
Liitunud: K Mär 01, 2006 10:05 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kiro »

see mees ei vasta PS-idele jne. Tundub et tegemist mingi naljamehega :roll:
Kasutaja avatar
Kindral
Veteran
Postitusi: 1454
Liitunud: R Okt 14, 2005 11:29 am

Postitus Postitas Kindral »

Ei, täitsa õige mees, asjadel juba uued omanikud;)
gaasimask
Huviline
Postitusi: 286
Liitunud: R Aug 12, 2005 11:22 am

Postitus Postitas gaasimask »

a oktsijoni moodi see küll nüüd ei ole :?
Kasutaja avatar
Kindral
Veteran
Postitusi: 1454
Liitunud: R Okt 14, 2005 11:29 am

Postitus Postitas Kindral »

nu vanal polnud ligipääsu netile, eile alles vastas mailidele!
Kasutaja avatar
ivalO
Moderaator
Postitusi: 8202
Liitunud: E Aug 08, 2005 12:04 am
Asukoht: Lilleküla

Postitus Postitas ivalO »

Selline oksjon mulle juba meeldib.
Ongi foorum kuidagi uimaseks jäänud.
Kõiksepäält pakkumisega rahval suu ilaseks ja siis kiire löögiga tatt suhu tagasi! :lol:
BIS!

Ootan huviga järgmist etteastet!

PS: Pealkiri võiks olla --NII MÜÜAKSE SAKSA ASJU
Kasutaja avatar
speedsta
Veteran
Postitusi: 1489
Liitunud: N Mär 23, 2006 5:37 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas speedsta »

Mõtlesin, et äkki müüks ka paar saksa asja, niisama "kõvatamise" eesmärgil. Ja kõigile kes küsiksid palju maksab jne. vastaksin, et läinud, juba ammu ja raske raha eest. Päris kõva, eksole? :twisted:
Arusaadav, et kõigil pole netile igapäevast juurdepääsu, aga niiviisi see süsteem ka ei toimi. Võidab see, kellel surres kõige rohkem asju on :)
Kasutaja avatar
kortik
Veteran
Postitusi: 4146
Liitunud: K Nov 23, 2005 1:03 pm
Asukoht: Muistne Läänemaa

Yes!

Postitus Postitas kortik »

Tubli, kamraad Ivalo!
Olen igati sinuga nõus.Tahtsin kirjutada täpselt samad sõnad, aga sa jõudsid lihtsalt ette. Asi hakkab tõesti halenaljakaid vorme võtma. Seda just foorumi uute liikmete poolt ja abil. Vastik ja kurb lugeda.Salaoksjonid, läbi PS-i.Üks müüb, teine kiidab takka. Lubatakse müüa ühe hinnaga, siis aga järsku selgub, et müüja otsustab teha veel ka oksjoni (kui seda saab oksjoniks nimetada), sest kosmosest on saabunud mingid tundmatud UFO-d, kes pakuvad juba ära lubatud eseme eest kosmilist hinda.....Jne,jne. Näiteid ei hakka tooma.Kõik on kirjaoskajad.
ajalugu, ajalugu ja ajalugu...
tõnuv
Huviline
Postitusi: 226
Liitunud: E Sept 05, 2005 12:48 pm
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas tõnuv »

Seltsimehed. Tõepoolest on ehmatav tunne kui istud poolunisena arvutisse ja su PS kast on täis ostusoove. Nimelt panin naljaviluks ülesse, et mul ka üks kole kiiver ja tuli privas kolm pakkumist. Mina ei hakka loomulikult nüüd hinda tõstma, vaid kellaajaliselt esimesel pakkujal on ostuõigus, aga mis seal imestada, kui noorel poisil sellise kirjatulva peale dollarimärgid silme ees jooksma hakkasid.Noomisin küll teist, aga tegu oli juba tehtud ja pretsedent loodud. "OÜ Kolaäri" vabandab Hundi ees, kes kaardist ilma jäi. Samas läks ju Hr. Kortik ka oksjoni ideega kaasa.Minu meelest tuleks uutele liikmetele katseaeg kehtestada. Mõne postituse järgi on selge, kas tegu tõsise võitleja või sten 15-ga.
Aga on ka kogemusi, kus ostusoov on pealtnäha kindel, aga raha ei jõua kuidagi minu arve peale.
Mis internetti puutub siis näiteks eile olin terve päeva Sõrves kuhu ajalehed jõuavad alles kell 15.00 ja lähim postkast on Iidel.Sommidel on küll üle sati internet, aga see on kallis.
Suletud

Mine “Ost & Müük/Buy & Sell”