Seda ma jah silmas pidasin, et tegu polnud nn üleajateenijate-palgaliste sõduritega (сверхсрочник). Ikka tavanekrutid, kes kõik olid riigi lobil muidugist. Ja riietusel ning elukohal. Samas, nagu me ühest teisest alateemast teame, siis võidi vast seda "palka" (juudi)rätsepate juures pidupäeva mundrite nn upgradimiseks kasutada
Üldiselt kehtis teenistusse kutsutud sõduritele makstava "palga" kohta 1905.aastal väljaantud määrus, mille kohaselt nad said igakuiselt 50 kopikat.
Lisaks "palk" või taskuraha kõikidele alamväelastest ametimeestele kirjutajast sepa või koorimuusikuni reamehe auastmes. Kusjuures tehti vahet kaardiväel ja tavaarmeel ning tavatasul ja suurendatud lisatasul (sõjapiirkonnas näiteks).
Üleajateenijad said siiski korraliku palga (oклад, пособие), mis maksti välja vastavalt kehtivale skaalale. Jefreitori 120'st rublast aastas kuni seal podpraporšikul juba 342 kuni 402 rublani aastas. Lisaks lisatasud (olenevalt auastmest ja teenistusajast) 280-400 rubla aastas. Ühekordne makstav toetus kahe aastase perioodi järel 150 rubla, allohvitseridel iga kümne aasta järgi aga 500 rubla. Lisaks maksti elamiskulud kinni ohvitseridele eluaseme üürimiseks ettenähtud summast 50% ulatuses. Lisaks maksti boonust abielumeetele, jefreitorile aastas 72 rubla kuni allohvitseride 180 rublani.