1. leht 1-st
Huvitav pühapäev.
Postitatud: E Aug 04, 2008 10:24 pm
Postitas desert eagle
Viimasel ajal tööga nii hõivatud olnud et pole enam õieti aega olnud oma hobiga tegeleda.Pühapäeval sai siis asja vähe parandatud.Sai siis vähe ringi kolatud.Ja tühjade kätega ei jäänud.Lisan kohe pildid ka siis asi vähe huvitavam.Küsimus oleks pildil olevate rihmade kohta ehk keegi teab mis otstarbeks neid kasutati.Pikemal rihmal on peal markeering F.COBAU BERLIN 1925.Pildil olevad sigari karbid tulid välja ühe maja pööningult kus oli sakslaste staap.Ühel karbil saksa kulliga maksumärk ka veel küljes.Kahjuks ei saanud ma ühtegi selget fotot oma fotokaga sellest kullist.Võllid on staabis ikka kvaliteet kraami suitsetanud.
Postitatud: E Aug 04, 2008 10:26 pm
Postitas desert eagle
Postitatud: E Aug 04, 2008 11:11 pm
Postitas plekkpea
Ahhujeeeeet, palju betonkasid! Loodan, et saan mõne ka omale. A kastindusesaak ikka peris vägev.
Postitatud: T Aug 05, 2008 8:09 am
Postitas Rändur
Oo, mis maakond siis nii lahke anniga ka?

Igatahes palju õnne (ilma selleta ei saa!)!.
Postitatud: T Aug 05, 2008 8:25 pm
Postitas brunner
Täitsa pees,ku palju ilusat nodi
Vot söuke pühapää on töesti pühapää!
Postitatud: T Aug 05, 2008 11:09 pm
Postitas kass
Taulisi rihme enne vist läbi jooksnud. Hobukraam peaks olema.
Postitatud: N Aug 07, 2008 9:40 pm
Postitas desert eagle
Aga kas on armeele või tsiviil käibeks valmistatud hobukraam?
Postitatud: N Aug 07, 2008 10:00 pm
Postitas kass
Too heledamate nahkadega tundub tsiviil. EW aegu oli ka viljapark(sellised heledad nahad) hoburihmad.
Templitega- sõjanoos.
Postitatud: R Aug 08, 2008 5:54 pm
Postitas desert eagle
Jah ma ise mõtlesin ka et see heledama nahaga rihm vist ikka sakslaste oma ei ole kuna sellist pannalt pole saksa varustusel kohanud.Igaljuhul tänan vastamast.Natuke jälle targem.

Postitatud: N Aug 28, 2008 1:40 pm
Postitas desert eagle
Samasugune saksa päritolu rihm ühes neti poes müüa,hinnaks 60 EUR-i pandud.Sooviksin tõlget lausele:BAUCHGURT FÜR PFERD.
Postitatud: N Aug 28, 2008 1:52 pm
Postitas Üksik Hunt
Tõlge siis: kõhurihm hobusele
Postitatud: N Aug 28, 2008 2:58 pm
Postitas desert eagle
Tänan! Nüüd siis tean millega täpselt tegu.