1. leht 2-st
mp40
Postitatud: P Juul 29, 2007 10:07 pm
Postitas maggi
ilmus lammutus tööde käigus üks säherdune välja.
pilti praegu pole aga riiv,käepide ja kõik töötab.rooste null sest oli paksu õlikihi all.aga nüüd mure et ei oska sellega suurt midagi peale hakata sest ei tea isegi kuda deaktiveerimine käib.kas visata ära või viia politseisse.selles on küsimus.

Postitatud: P Juul 29, 2007 10:10 pm
Postitas ivalO
Lase deaktiveerida ja saad uhke papri kaasa, hää paaris seinale riputada.
Postitatud: P Juul 29, 2007 11:35 pm
Postitas maggi
kas on mingi selline koht kus on kirjas deaktiveerimise kohta.et noh millest peaks alustama.
Postitatud: P Juul 29, 2007 11:59 pm
Postitas Frundsberg
Koht on Relvaseadus. Põhimõtteliselt lukk 45 kraadi all maha ja torule sama suure kaliibriga augud sisse. Ehk keegi oskab täpsemalt seletada.
Postitatud: E Juul 30, 2007 8:46 am
Postitas vre
Tallinnas vist Sikupilli Jahipauna kauplus,kes kuuldavasti relvade kohitsemisega peaks tegelema.Pidavat päris kallis lõbu olema ja ise seda kodus teha ei soovitaks.Paras kadalipp on see protsess vist,kuna vaja saada kohtu ja kriminalistika ametist lõpuks mingi papper!.Lühidalt Lased relva ära kohitseda ja saad selle kohta meistrilt tõendi.Selle tõendiga kappad siis eelpool viidatud ametisse,kes siis vaatab ja uurib ja lõpuks annab selle õige tõendi.Parandage mind,kui miskit valesti sai.
Postitatud: E Juul 30, 2007 10:30 am
Postitas uscha
sain just jahipauna juhatajaga kokku ja ütles, et nemad automaatrelvi ei tohi deaktiveerida. nii, et tuleb leida väiksemaid torusid

Postitatud: E Juul 30, 2007 12:41 pm
Postitas maggi
nii et kõige lihtsam on ara visata.ja kogu see värk unustada.
ei saa aru kellel siis üldse on õigus seda deaktiveerida.ja mis selle maksumuseks võiks lõppuks tulla.kas kellegil on kogemusi.mõtlen just automaat relvi.
Postitatud: E Juul 30, 2007 2:42 pm
Postitas brunner
Köige lihtsam oleks olnu sellest vait olla. Nüüd, aga vöta ront selga ja sammu polizaisse.
Eesti Politsei peaks ju olema eestlasi aitav organisatsioon-saavad nad oma mundridki selga maksumaksja higi eest. Küllap avitavad!
Postitatud: E Juul 30, 2007 3:20 pm
Postitas valloon
Kui ära hakkad viskama siis anna teada.
Postitatud: E Juul 30, 2007 3:56 pm
Postitas maggi
tulebgi vist politseisse minna.aga maksumust tuhaks ikke teada.mõtlen deaktiveerimist.äkki keegi oskab ikke öelda.
Postitatud: E Juul 30, 2007 5:07 pm
Postitas vre
Olen kuulnud hinnast 500 eek i ja edasi.Pidavat kuigipalju olema seotud magasini mahtuvate padrunite arvuga.See siis relvameistri hind,midagi tahab ka kindlasti saada riigiamet.
Postitatud: E Juul 30, 2007 5:51 pm
Postitas Raudrist
Mulle tundub see postitus küll provokatiivne olevat

Postitatud: E Juul 30, 2007 5:57 pm
Postitas BR00M
valloon kirjutas:Kui ära hakkad viskama siis anna teada.

Mulle võid ka teadaanda!
Postitatud: E Juul 30, 2007 5:59 pm
Postitas marksman
või kuiei taha jamada, anna mulle:D küll tegelen ise edasi

Postitatud: E Juul 30, 2007 7:39 pm
Postitas canislupus
Ebaoluline info. Kustutatud.