1. leht 1-st
Rihmad
Postitatud: N Dets 22, 2005 9:29 pm
Postitas ivalO
Rihmade pikkus ca 140 cm . Augud nummerdatud 1....... 20 , kitsama püksirihma laius. Sõduri komplekti need ei kuulu.
Hobusemehi foorumis vaevalt leidub ! Mis rihmadega tegu , kellelt küsinud -ei teata !
Üks nii uus ,et pakkenöörgi veel kinni.
Postitatud: R Dets 23, 2005 8:51 am
Postitas Üksik Hunt
Olen näinud, veel pikemaid 200 ja 240 cm pikki saksas, väidetavalt olevat olnud kasutusel vooris, et igasugu varustust omavahel kinni tõmmata, muidugi 100 % pead ei anna, pakkuja igatahes väitis nii.
Postitatud: E Dets 26, 2005 1:01 am
Postitas ivalO
Seda voori ja hobusevärki arvan ise ka .
Postitatud: K Mai 10, 2006 11:46 pm
Postitas ivalO
Nägin lõpuks samasugust rihma Kurtnas , SS mundris läti müügimehe nassvärgi hulgas. Hinnaks oli 1000 EEK ja pidi olema ohvitseri püksirihm!
Vot - nii kõva värk!
Postitatud: N Mai 11, 2006 7:11 am
Postitas Üksik Hunt
Ju see lätlane paras ajukääbus, ma saan järgmine nädal saksast paki kus on üks ohvitseri tavaline püksirihm koos mõõga kandmise aasaga, seda rihma kanti pükstel frentsi all, aga see hoopis teistsugune kui see sinu oma. Vast tuled seda mulle kontorisse vaatama ennem kui selle ta uuele omanikule saadan.