Estonian pre-war uniform

Vabadussõja algusest kuni 2. Maailmasõjani kasutusel olnud riietus & varustus ...
Vasta
Kasutaja avatar
AVO_Pikkus
Kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: R Veebr 28, 2020 10:22 pm
Asukoht: Moscow

Estonian pre-war uniform

Postitus Postitas AVO_Pikkus »

Hello !
I recently decided to start reenacting Estonian pre-war infantry . I'm going to make a replica of a uniform . But I'm a bit confused with a huge variety of various Kuub . I've noticed that Vorm 1935 is quite similar to british WW1 officers uniform . Also I've seen in Kuressaare piiskopilinnus jacket very similar to Russian imperial (soviet) gumnasterka, does it have any official name in Estonian. So, I have too much questions and I will very glad if anyone would help me !
Best wishes,
Julius

Tere !
Otsustasin hiljuti Eesti sõjaeelse jalaväe reenatsioonile asuda. Ma teen vormiriietuse koopia. Kuid ma olen natuke segamini tohutu hulga erinevate Kuubidega. Olen märganud, et Vorm 1935 sarnaneb üsna briti WW1 ohvitseride vormiriietusega. Samuti olen näinud Kuressaares piiskopilinnuse jopet, mis sarnaneb väga vene keiserliku (nõukogude) gumnasterka, kas sellel on eestikeelset ametlikku nime. Niisiis, mul on liiga palju küsimusi ja mul on väga hea meel, kui keegi mind aitaks!
Parimate soovidega,
Julius
Kasutaja avatar
vana kala
Huviline
Postitusi: 144
Liitunud: N Okt 29, 2009 10:13 am
Asukoht: Tallinn

Re: Estonian pre-war uniform

Postitus Postitas vana kala »

What are you exactly interested in?
Vasta

Mine “Riietus & Varustus/Clothing & Equipment”