MÕTE.

Osta, müü ja vaheta ...
Suletud
Hall Kardinal
Huviline
Postitusi: 641
Liitunud: T Apr 17, 2007 11:21 pm

MÕTE.

Postitus Postitas Hall Kardinal »

Pole siin kaua käinud. Teema järgmine: Vanus on juba selline,et asju hauda kaasa ei võta. Kast läheb raskeks ja need ,kes auku lasevad, neil läheb raskeks. Aga tahaks teha konkreetse otsuse. Mitte just raha pärast. Seda ikka leiab. Mure lihtsalt seepärast,et asi ja lugu jääks siin edasi elama. Mul omal näide olemas. Sellest,kuidas kõik kaob. Vend mul oli koguja. Terve elu korjas mõõkasid. Ilus kogu oli. Idioodist naine müüs peenraha eest poole tunniga kõik maha.
Mul nüüd varsti lõpeb see deposiit seal Soomes selle Vicersi osas ära ja siis on asi jälle siin. Ma tahaks loobuda. Kui mind enam ei ole siis naistest järeltulijad viivad vanarauda. Tahab keegi? Aga minu käest ärge hinda küsige. Ma ise ka ju ei tea. Sõjamuuseum kunagi ütles,et on hindamatu. Saa nüüd aru. Aga ma olen nõus vaagima hinnapakkumisi.
Kasutaja avatar
LoCo
Moderaator
Postitusi: 2133
Liitunud: L Aug 05, 2006 10:03 am
Kontakt:

Re: MÕTE.

Postitus Postitas LoCo »

Kui Sõjamuuseum nii ütles, siis ju peeti silmas seda, et ese on Eesti sõjaajaloo kontekstis hindamatu. Aga see ei tähenda seda, et seal suure numbriga hinnasilt küljes.
Minu arvamus on see, et võiksid selle Sõjamuuseumile müüa. Lõppude lõpuks on oluline, et ese jääks kodumaale ja oleks ka avalikult eksponeeritud.
Hall Kardinal
Huviline
Postitusi: 641
Liitunud: T Apr 17, 2007 11:21 pm

Re: MÕTE.

Postitus Postitas Hall Kardinal »

Täiesti õige. Ma olen ka seda meelt,et asi peab jääma siia. Seepärast tegingi pakkumise. Välja poleks üldse probleemi müüa. Ostjaid leiduks. Seda enam on asi lihtsam,et riigist väljas ta juba on. Aga see variant jääb ära. Ega ma just eriti vaene inimene ei ole,et raha tahan. Kuid,kuna mind on selle teemaga korralikult läbi huiatud,millega kaasnesid ka rahalised kulutused siis on asi põhimõttes. Aga midagi siin juba areneb ja ehk läheb asjaks.
udu
Kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: L Apr 13, 2019 2:23 am

Re: MÕTE.

Postitus Postitas udu »

Kle Villu!
halvad mõtted sull pääs, juba hauda tahad? Jäta järele..
Eesti vajab veel sind! arvasin et Vicersi teema on juba lukkus ja asi jääb Eestisse.

Lgp
onu
udu
Kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: L Apr 13, 2019 2:23 am

Re: MÕTE.

Postitus Postitas udu »

Kas tõesti Toonela Vickersi müüdud Soome??? :(




Re: Oskab keegi aidata?
Postitus Postitas Hall Kardinal » P Apr 21, 2019 12:25 am

Et siis teema selline. Seoses uue relvaseaduse valguses on tekkinud olukord,kus tuleb ka väike müük teha. Müüks maha ühe Vickersi. Ostjaid nagu oleks aga hinda ei oska küsida. Oskab keegi pakkuda mida võiks küsida???

Re: Oskab keegi aidata?
Postitus Postitas Hall Kardinal » R Apr 26, 2019 10:16 pm

Sain hakkama, seega siis müüdud. Edaspidi saab Soomes näha.
Kasutaja avatar
speedsta
Veteran
Postitusi: 1489
Liitunud: N Mär 23, 2006 5:37 pm
Asukoht: Tartu

Re: MÕTE.

Postitus Postitas speedsta »

Kodanik udu võiks esimest postitust ilma emotsioonita uuesti lugeda, kõik on selgelt kirjas.
Hall Kardinal
Huviline
Postitusi: 641
Liitunud: T Apr 17, 2007 11:21 pm

Re: MÕTE.

Postitus Postitas Hall Kardinal »

Selgituseks ,et kunagi oli tõesti variant,kus soomlased tahtsid osta. Tahavad muide ka praegu. Jätsin siiski müügi ära . Mis põhjustel,seda olen siin selgitanud. Jäin deposiidi peale pidama.
Kuna mitte keegi ei jää siia ilma igavesti ringi tolgendama tuleb asjad paika panna. Kui seda teevad teised hiljem võib tulemus olla mitte just väga hea.
Igasugune iroonia siin teemas pole just teretulnud. Tegelikult võiks teema üldse lukku panna,kuna on alust arvata,et ese jääb siia ja huviline on ühe muuseumi näol olemas. Ja ma arvan,et me saame kaubale.
Suletud

Mine “Ost & Müük/Buy & Sell”