In memorian major BENNO LEESIK

Sõjaajalooga seotud teemad, mis muude kategooriate alla ei sobi ...
tlpWFG
Kasutaja
Postitusi: 59
Liitunud: E Dets 05, 2005 1:17 pm
Asukoht: Virumaa metsad
Kontakt:

Postitus Postitas tlpWFG »

Ärasaatmine oli tõesti ilus, ausaltöeldes, mul pole sõnu. Raske on midagi öelda...
Selline täht, nagu major Leesik, kustub minu taevas ainult koos minuga.
Niikaua, kui elu sees, relv käes ja Eestimaa pind jalge all, pole häda veel midagi.
Kasutaja avatar
kortik
Veteran
Postitusi: 4146
Liitunud: K Nov 23, 2005 1:03 pm
Asukoht: Muistne Läänemaa

Ärasaatmine

Postitus Postitas kortik »

Ärasaatmine oli tõesti ilus ja meeldejääv...Väärikas mees saadeti väärikalt ära.

Ärasaatmine täiesti tasemel.Teades väga hästi läinud Ülemat, sain aru, et tema ärasaatmine oli täpselt selline, nagu ta oleks tahtnud, ja täpselt sellise oleks ta ise teinud, kui oleks manalateed läinud keegi tema kamraadidest...
Viimati muutis kortik, E Apr 03, 2006 8:37 am, muudetud 1 kord kokku.
ajalugu, ajalugu ja ajalugu...
Kasutaja avatar
moosivaras
Huviline
Postitusi: 147
Liitunud: N Jaan 05, 2006 12:13 am

Postitus Postitas moosivaras »

andestage minule mu harimatus kuid, millesse ta suri??
"Sõja ajal seadused vaikivad."
"Kuni eksisteerivad suurriigid, on sõda vältimatu."
"Kui ihkad rahu, siis valmistu sõjaks."
"Sõda on poliitika jätkamine teiste vahenditega."
"Kiireim viis sõja lõpetamiseks on selle kaotamine."
Kasutaja avatar
kortik
Veteran
Postitusi: 4146
Liitunud: K Nov 23, 2005 1:03 pm
Asukoht: Muistne Läänemaa

Kamraad Moosivaras!

Postitus Postitas kortik »

Asi pole mitte sinu harimatuses.Praegu ei mängi rolli, see, millesse Ülem suri.Seda ilmselt väga täpselt ei tea isegi lähedased.Kuid spekulatsioonide vältimiseks pean teatama, et ei surnud halvasti tehtud operatsiooni pärast ega mitte joomise pärast, nagu mõned kaabakad üritavad oma kommentaaridesse toppida (mitte meie foorumis, pean silmas ajalehti).Kahjuks vahel juhtub, et inimestel saab mõni oluline organ lihtsalt läbi...
ajalugu, ajalugu ja ajalugu...
Kasutaja avatar
speedsta
Veteran
Postitusi: 1489
Liitunud: N Mär 23, 2006 5:37 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas speedsta »

Olin ise ka üks matustel käijatest, rivikoosseisus koos malevaga. Korraldusliku poolega võib täiesti rahule jääda. Nagu ikka sai kaua seistud, mis pole kunagi tore olnud. Üks asi tekitas segadust, trummilööjad, kes olid erinevate rühmade vahel ei suutnud alati takti kooskõlastada omavahel. Vähemasti alguses ei saanud midagi aru, igaüks käis oma sammu.
Aga üritus oli uhke ja kindlasti oleks ülemale meeldinud, kui oleks oma silmaga näinud seda. Puhaku rahus
Kasutaja avatar
kortik
Veteran
Postitusi: 4146
Liitunud: K Nov 23, 2005 1:03 pm
Asukoht: Muistne Läänemaa

Ärasaatmisest---

Postitus Postitas kortik »

Kamraadid, kellel on võimalus ja soov vaadata, siis Kaitseliidu kodulehel on palju-palju eilse kurva päeva fotosid.Tasub täitsa vaadata.
ajalugu, ajalugu ja ajalugu...
Kasutaja avatar
oberst
Huviline
Postitusi: 145
Liitunud: E Okt 17, 2005 6:25 pm
Asukoht: Jõgeva

Postitus Postitas oberst »

kaastunne kõigile. :cry: olin Itaalias , kui kuulsin. ei suutnud uskuda. eks meil kõigil tuleb minna, ainult kellel varem, kellel hiljem. tema jaoks oli aga tõesti LIIGA vara. kaitseliitlasena sügav kaastunne kõigile kamraadidele ja kaitseliitlastele! :cry:
tlpWFG
Kasutaja
Postitusi: 59
Liitunud: E Dets 05, 2005 1:17 pm
Asukoht: Virumaa metsad
Kontakt:

Postitus Postitas tlpWFG »

speedsta kirjutas:Olin ise ka üks matustel käijatest, rivikoosseisus koos malevaga. Korraldusliku poolega võib täiesti rahule jääda. Nagu ikka sai kaua seistud, mis pole kunagi tore olnud. Üks asi tekitas segadust, trummilööjad, kes olid erinevate rühmade vahel ei suutnud alati takti kooskõlastada omavahel. Vähemasti alguses ei saanud midagi aru, igaüks käis oma sammu.
Aga üritus oli uhke ja kindlasti oleks ülemale meeldinud, kui oleks oma silmaga näinud seda. Puhaku rahus
Seda ta oli jah,kui kolonni otsas olevad mehed oma parema jala maha toetasid, siis meie toetasime maha vasaku.Mul olid trummimehed kohe selajataga, nii et oli hea sammuda. Aga seismine Pronkssõduri ees küll kiita polnud. Tahes tahtmata tegid nalja teiselepoole teed bussijaama ilmunud nähtavate joobetunnustega mehepojad. Ja vetsujärjekorrast ei hakka parem rääkimagi.
Niikaua, kui elu sees, relv käes ja Eestimaa pind jalge all, pole häda veel midagi.
Vasta

Mine “Kasarmu Ees Tänaval/Varia”