Kuldne Partisanidevastase võitluse märk!

Autasud + kraenurgad, pagunid, käiselindid, varrukaembleemid jms.
Kasutaja avatar
MK
Huviline
Postitusi: 186
Liitunud: K Dets 13, 2006 11:25 pm
Asukoht: Rewal

Kuldne Partisanidevastase võitluse märk!

Postitus Postitas MK »

Poleks mina küll suutnud uskuda,et sellist asja kusagil müügil näen! :shock: :shock: Mõelda vaid,ehk on isegi Herr Himmleri näpujäljedki veel pääl.
Kollektsionäärid-kiirustage.Hea kaup kaua ei seisa!Hind on ju hea-3500.- EUR-i.
:wink:
Pilt
Kasutaja avatar
valloon
Huviline
Postitusi: 469
Liitunud: K Juun 13, 2007 1:24 pm
Asukoht: Laisholm

Postitus Postitas valloon »

Võimas, oleks sellist pappi paneks käpa peale :wink:
Arbeit Macht Frei
Kasutaja avatar
ormsö
Huviline
Postitusi: 444
Liitunud: K Veebr 14, 2007 10:22 pm
Asukoht: Stockholm-Tallinn-Ormsö

Postitus Postitas ormsö »

3500 EUR-i on selle eest täits mõistlik hind. Polegi väga tükk aega kohanud.
Kasutaja avatar
ormsö
Huviline
Postitusi: 444
Liitunud: K Veebr 14, 2007 10:22 pm
Asukoht: Stockholm-Tallinn-Ormsö

Postitus Postitas ormsö »

Kuna nüüd tean, kus seda müüakse, siis tekkis väike kahtlus, võibolla asjata , võibolla mitte. Sellel vennal on siis meie lähistel ühes suuremas pealinnas pood ja ka netipood. Müüb ta seal ka vuffleid õigete pähe (enamus tavaari aga siiski originaalid). Samas on asutud võltsima ka juba Niemanni akte. Muidu ei räägiks aga oli siis selline kokkupuude antud asutuse härrasmehega kui sooviti osta vanat Wehrmachti vormi. Kuidagi juhuslikult tuli välja, et vanal on ka originaalriiet, niiti, nööpe jne (ilmselt Norrast hangitud omalajal). Ja "vormi" saab üsna pea kätte. Ja tegu on ju ikkagi "originaaliga" - originaal "my ass"! Siis järgmine lugu jälle sama tegelasega ühel Saksa militaarantiigilaadal. Oli siis see vend müünud mu sõbra tuttavale ühe märgi, mis osutus vuffliks. juhuslikult trehvas ta seda müüjavana seal laadal ja kuna ka sama märk oli autos, siis viis ta selle müüjale ning küsis ekspertiisihinnangut. See ei tundnud teda ära ja võttis märgi kätte, ning ütles- "its 100% fake". Siis aga käidi trumbid müügi kohta lagedale ja vana pidi häbi pärast maa alla vajuma ja lubas kohe kõik kulud katta, et asi aind välja ei tuleks. Nii, et sõber MK - kui varsti meretaha lendad , jäta see asutus vahele! Sõbralik soovitus!
Kasutaja avatar
MK
Huviline
Postitusi: 186
Liitunud: K Dets 13, 2006 11:25 pm
Asukoht: Rewal

Postitus Postitas MK »

Tänud hoiatamast kamraad Ormsö. :wink: Eks lähen astun kah tüübi juurest läbi kui juba minek on.
Viimati muutis MK, R Mär 20, 2009 9:47 pm, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
ormsö
Huviline
Postitusi: 444
Liitunud: K Veebr 14, 2007 10:22 pm
Asukoht: Stockholm-Tallinn-Ormsö

Postitus Postitas ormsö »

Seal tegutsevad 2 tegelast, vanema mehega pole kokkupuuteid olnud ja teda peetakse suht ausaks aga noorem ( nimetähed P. v L. ) on see tegelane kellest rääkisin.
Kasutaja avatar
Borja
Veteran
Postitusi: 1636
Liitunud: R Dets 21, 2007 10:00 am
Asukoht: Siilis

Postitus Postitas Borja »

ormsö kirjutas:Seal tegutsevad 2 tegelast, vanema mehega pole kokkupuuteid olnud ja teda peetakse suht ausaks aga noorem ( nimetähed P. v L. ) on see tegelane kellest rääkisin.
...ikka need noored vana hea ausa äri persse keeravad :? :(
Otsin Tallinn ARSENAL-i varianti Mossini täägist..
Vahipataljoni auvahtkonna M14-automaatvindi M6-tüüpi kroomitud paraadtääki tahan ka..

Võib pakkuda kõiki eksootilisi tääke..
Kasutaja avatar
ormsö
Huviline
Postitusi: 444
Liitunud: K Veebr 14, 2007 10:22 pm
Asukoht: Stockholm-Tallinn-Ormsö

Postitus Postitas ormsö »

Kuidas võtta noor - nii ca 45 aastane.
Kasutaja avatar
valts94
Huviline
Postitusi: 296
Liitunud: E Jaan 02, 2006 5:57 pm

Postitus Postitas valts94 »

Naeruväärne hind...Neid märke andis Himmler isiklikult
ainult kolmele võitlejale.Järeldused tehke ise. :wink:
Estoloog
Huviline
Postitusi: 412
Liitunud: N Mär 09, 2006 12:32 pm

Postitus Postitas Estoloog »

Kolmele?

Number Awarded

1.650 (Bronze), 510 (Silver), 47 (Gold) (approxiate numbers)

The BKA, dritte Stufe (Gold), was officially awarded at least 10 times to members of the 24. Waffen-Gebirgs (Karstjäger)-Division der SS on two occasions. The first award ceremony was held by Reichsführer-SS Heinrich Himmler on 15 Feb 1945 (4 recipients); the second award ceremony was held by Generaloberst Guderian on 10 March 1945 (6 recipients).
Quite probably further badges, of all grades, were awarded to Karstjäger members as well as to other unit's members, which is not known or confirmed at this time.

http://www.axishistory.com/index.php?id=1684
Kasutaja avatar
MK
Huviline
Postitusi: 186
Liitunud: K Dets 13, 2006 11:25 pm
Asukoht: Rewal

Postitus Postitas MK »

Estoloog kirjutas:Kolmele?

Number Awarded

1.650 (Bronze), 510 (Silver), 47 (Gold) (approxiate numbers)

The BKA, dritte Stufe (Gold), was officially awarded at least 10 times to members of the 24. Waffen-Gebirgs (Karstjäger)-Division der SS on two occasions. The first award ceremony was held by Reichsführer-SS Heinrich Himmler on 15 Feb 1945 (4 recipients); the second award ceremony was held by Generaloberst Guderian on 10 March 1945 (6 recipients).
Quite probably further badges, of all grades, were awarded to Karstjäger members as well as to other unit's members, which is not known or confirmed at this time.

http://www.axishistory.com/index.php?id=1684
Estoloogiga nõus.Aga ikkagi täiesti olematu hind!
Noh kui näiteks võtta võrdluseks kas või Rüütlirist-Anti välja üle kuue tuhande,Hind kusagil 10 000.-USD.
Samas tänases majandusolukorras võib juhtuda mida iganes.Aga siiski,kui mina oleksin Erich Kühbandner ja oleksin eluasemelaenuga tänases kriisis Swedbanki ees jännis siis küsiks oma kalli märgi eest vähemalt 20 000.- USD. :twisted:
mel2
Kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: L Juun 14, 2008 10:56 pm

Postitus Postitas mel2 »

Olen Peter v Lukacselt isiklikult ostnud ss-spiiglid ja lähivõitluspandla-mõlemad olid koopiad.Spiiglid võttis tagasi (Ormsö sõbra lugu)- pannal jäi "koolirahaks".Selline "kõva" reputatsiooniga "härra" Rootsimaalt.
Raudrist
Veteran
Postitusi: 2549
Liitunud: L Apr 22, 2006 8:48 pm

Postitus Postitas Raudrist »

Kui keegi ostab taolise taseme märke ainult garantiipaberit või ükskõik kelle juttu uskudes, siis oodaku vaid halvimat :wink:
Nagu olen kunagi varem öelnud, siis ühes foorumis on terve teema spetsiaalselt pühendatud Niemanni poolt originaalidena müüdud võltsingutele.

Ah jah, olemas on ju ka kuldmärk teemanditega (20 autasustamist).
PALUN PAKKUDA EW JA TSAARI-VENE MÄRKE , MEDALEID , VORMIELEMENTE , POSTKAARTE , FOTOSID, DOKUMENTE JA MUUD.
5223353
Kasutaja avatar
ormsö
Huviline
Postitusi: 444
Liitunud: K Veebr 14, 2007 10:22 pm
Asukoht: Stockholm-Tallinn-Ormsö

Postitus Postitas ormsö »

Seda ma rääkisin. Peter v Lukacs on sarjast "suuri huijareid" ja kõigil kel Rootsi asja hoidke selle klouni juurest eemale. Ei hakanud ennem nme välja hüüdma, sest pole minu asi kedagi laimata. Aga kui juba nii läks siis aadress on Military Antiques of Stockholm,Ostmästargränd 3, 120 40 Årsta, Rootsi Kuningriik ja link on http://www.military-antiques-stockholm.com/
Kasutaja avatar
ormsö
Huviline
Postitusi: 444
Liitunud: K Veebr 14, 2007 10:22 pm
Asukoht: Stockholm-Tallinn-Ormsö

Postitus Postitas ormsö »

Tuli Lukacsest veel meelde lugu, kuidas ta ühele mu Rootsi kamraadile üritas müüa Soome armee kiivreid, mis olid ikka väga hästi võltsitud Saksa omadeks, originaalide pähe. Sõber aga on korjanud militaarantiiki ca 20 a, on sellel alal väga pädev, nii, et ka see tehing jäi katki.
Aga mis võiks Kuldne Partisanidevastase Võitluse märk üldse maksta? Kunagi nägin seda, ei mäletagi enam kus täpselt, mingis oksjonikataloogis aga seal polnud hinda.
Raudristile - ole hea ja pane mulle privasse link Niemanni võltsingute teema kohta. Hakkas asi väga huvitama. Olen isiklikult käinud temaga mõnigikord asju ajamas ja ka paljud minu sõbrad-tuttavad siin ja piiri taga. Siiamaani ei ole küll temaga mingit jama olnud.
Vasta

Mine “Autasud & Embleemid/Awards & Insignias”