Loome tugigrupi!

Siin võib arutada teemadel, mis ei puutu üldse sõdade valdkonda ...
Vasta
Kasutaja avatar
eestileegion
Huviline
Postitusi: 435
Liitunud: T Mär 11, 2008 1:52 pm
Asukoht: Järvamaa

Loome tugigrupi!

Postitus Postitas eestileegion »

Kaua on juba kamraadidega aru peetud ja on selge, et asi enam samas tempos jätkuda ei saa. Mina vajan abi ja ilmselgelt ka Sina, kallis kaasfoorumlane!
Aitab ämmatütarde terroriseerimisest fašistlike röövvallutajate varustuse koju tassimisega!
Paljud meist näevad päevast-päeva vaeva, et täiendada oma kollektsioone asjadega, mida me iial ei kasuta. Iga terve mõistusega inimene näeb, et meie tegevus on absurdne ning peab leidma lõpu. Me raiskame oma aega, mõistust ja raha, tootes sealjuures ühiskonnale mitte mingit kasu. Nii mõnigi meist tahaks muutuda, kuid ei suuda seda üksi ette võtta. Seetõttu oleme me võtnud vastu otsuse luua tugigrupi!

Tugigrupi koosviibimised hakkavad toimuma 3 korda nädalas ning esmajoones Tartus ja Tallinnas. Eesmärgiks on tuua kokku sama vaimse probleemiga inimesed, et kollektsioneerimiskirge ringisisesel arutelul summutada. Samuti aitame ekspertide abiga leida kannatanutele uusi viise oma energia suunamiseks.
Grupi nädalatasu on 50 eurot, milles tulenev tulu suunatakse hasartmängufondi. See aitab ka vähendada ressursse, mida te muidu raiskaks tääkide ja muu rämpsu kokku ostmiseks.

Esimene koosolek leiab aset reedel, 4. aprillil. Mõtete eemale saamiseks külastame Tallinna loomaaeda ja botaanikaaeda. Täpsem info tuleb registeerinutele. Garanteerime teie anonüümsuse!

NB! Esimese korra puhul võtta heatahte märgiks kaasa mõni fašistlik või muu kollektsioneeritav riideese, millest iga liige saab ühises lõkkes vabaneda ning jää murda!

Täpsem info meiliaadressil info@gottmituns.ee
Kasutaja avatar
labidamees
Veteran
Postitusi: 1862
Liitunud: L Nov 24, 2007 5:40 pm

Re: Loome tugigrupi!

Postitus Postitas labidamees »

Hiljaks oled jäänud.Minu lõke on juba kustunud. :mrgreen:
Kasutaja avatar
ivalO
Moderaator
Postitusi: 8175
Liitunud: E Aug 08, 2005 12:04 am
Asukoht: Lilleküla

Re: Loome tugigrupi!

Postitus Postitas ivalO »

Kohustuslikus korras peaksid tugigrupi liikmed ennast piitsutama, lootusetutele (aste määratakse vastavalt kollektsiooni suurusele) avada hospiits.
uudishimulik
Veteran
Postitusi: 1191
Liitunud: T Nov 07, 2006 2:35 pm
Asukoht: Tartu

Re: Loome tugigrupi!

Postitus Postitas uudishimulik »

Mul kastimajandus kahjuks-õnneks juba broneeritud. Peale minu maise teekonna lõppu, lubas armastav abikassa ühe aasta küttepuud ostmatta jätta. :D
Kasutaja avatar
funker
Veteran
Postitusi: 4527
Liitunud: E Veebr 11, 2008 7:40 pm
Asukoht: Reval Estland

Re: Loome tugigrupi!

Postitus Postitas funker »

Ühest sõltuvusest vabastab ainult teine. Soovitan jooma hakata, siis
laheneb esimene sõltuvus kergesti ja ka kraamist saab kiirelt lahti.

ps. tundub, et me tugigrupp on kontrolli alt väljas ja läks pingete
maandamiseks lätti laamendama?

http://news.err.ee/v/politics/ef1b2ce1- ... recommends
Kasutaja avatar
Baldhur88
Huviline
Postitusi: 317
Liitunud: L Dets 12, 2009 1:50 pm
Asukoht: Pernau

Re: Loome tugigrupi!

Postitus Postitas Baldhur88 »

Joomine annab kogumisekirele ainult hoogu juurde. Läbi proovitud etapp. Möödund aasta loobusin mõlemast mingiks perioodiks. Kogumise sõltuvus tuli mõne kuu pärast tagasi. Mõtetu on võidelda sellega.
grahv
Huviline
Postitusi: 671
Liitunud: N Mär 09, 2006 8:38 pm
Asukoht: Pärnu

Re: Loome tugigrupi!

Postitus Postitas grahv »

Mina olen loobunud loobumisest aga toetan loobujaid sellega, et võtan oma muuseumituppa vastu loobujate esemeid. Kogumiskires vaevlejate kiusatuse vältimiseks või ka lubada, et tagasi nad ei pruugi neid enam saada (juhul kui pole muud moodi kokku lepitud) :)
http://www.zone.ee/grahv
Vasta

Mine “Kõrts/Pub”