kolm hommikust leidu.

Kergerelvastus - püstolid, püssid, kuulipildujad, täägid, kaikad ja munad.
Vasta
sturman
Huviline
Postitusi: 498
Liitunud: P Mär 23, 2008 5:15 pm
Asukoht: võrumaa,antsla

kolm hommikust leidu.

Postitus Postitas sturman »

vasakpoolne peaks olema mg-tagavara raua vutlar.58sm pikk ja18sm ümbermõõt.mis marki mg .teine on mingi puhastusvarras,aga mille oma-ei tea.pikkus on 38 sm.kassett on19-20sm pikk ja laius on 9sm.mille oma.kas ka mg-l olid kassettjd,ei ole ise asjaga kursis.meil foorumis spetsid koos,vast keegi paneb asjad paika.leitud umbes 5m kohast,kust pärit mg kuulipilduja kast koos täis lintidega.tänud ette.
Kasutaja avatar
valts94
Huviline
Postitusi: 296
Liitunud: E Jaan 02, 2006 5:57 pm

Postitus Postitas valts94 »

Vaatan mina vasakule ja vutlari asemel on minu poolik
,,kalja,, pudel :lol: No mitte ei nää,peab vist magama
minema....
sturman
Huviline
Postitusi: 498
Liitunud: P Mär 23, 2008 5:15 pm
Asukoht: võrumaa,antsla

Postitus Postitas sturman »

Pilt

Hommikune leid.
Kasutaja avatar
jäääär
Huviline
Postitusi: 298
Liitunud: R Sept 30, 2005 8:35 pm
Asukoht: Võru
Kontakt:

Re: kolm hommikust leidu.

Postitus Postitas jäääär »

sturman kirjutas:kassett on19-20sm pikk ja laius on 9sm.mille oma.kas ka mg-l olid kassettjd,ei ole ise asjaga kursis.
MG-13 magasin! Mul endal olemas lao konditsioonis kast koos nende magasinidega(kahjuks üks magasin kastist puudu)

Pilt
Ostan MG 34,42 kuulipilduja lafeti osi 56904029
sturman
Huviline
Postitusi: 498
Liitunud: P Mär 23, 2008 5:15 pm
Asukoht: võrumaa,antsla

Postitus Postitas sturman »

paar küsimust jäääärele.kas kassettide värv ongi must ja mitu neid kasti mahub.mul on üks punutud korv,kõrgus on 37sm ja laius 39sm.selles on neli kohta.kas see võib olla mürsukorv.kui huvitab,võin millegi vastu vahetada.
Kasutaja avatar
divine
Veteran
Postitusi: 2819
Liitunud: K Juul 04, 2007 10:11 pm
Asukoht: Urwald

Postitus Postitas divine »

sturman kirjutas:paar küsimust jäääärele.kas kassettide värv ongi must ja mitu neid kasti mahub.mul on üks punutud korv,kõrgus on 37sm ja laius 39sm.selles on neli kohta.kas see võib olla mürsukorv.kui huvitab,võin millegi vastu vahetada.
Korv jah 7,5cm kahuri mürtsudele (kolm mürsku ja neljandas sektoris käis metallrest kolme laenguga). Samas olid sellises korvis ka miinid, aga nende sisust mul ettekujutus puudub.
Kasutaja avatar
jäääär
Huviline
Postitusi: 298
Liitunud: R Sept 30, 2005 8:35 pm
Asukoht: Võru
Kontakt:

Postitus Postitas jäääär »

sturman kirjutas:paar küsimust jäääärele.kas kassettide värv ongi must ja mitu neid kasti mahub.mul on üks punutud korv,kõrgus on 37sm ja laius 39sm.selles on neli kohta.kas see võib olla mürsukorv.kui huvitab,võin millegi vastu vahetada.
MG magasinid on musta oksüüdi all,ja konserveerimis määrdega koos!.Kastis peab olema 8 magasini ,mul üks puudu!
Kui korv on selline nagu pildil ,siis huvitab küll!

Pilt

http://wehrmachts.kisten.free.fr/panier_75mm_ig18_2.htm

saada ps pildid ,siis vaatame ehk pakun midagi vastu!
Ostan MG 34,42 kuulipilduja lafeti osi 56904029
sturman
Huviline
Postitusi: 498
Liitunud: P Mär 23, 2008 5:15 pm
Asukoht: võrumaa,antsla

Postitus Postitas sturman »

Pilt
Pilt

tõin kasti keldrist välja,selline ta siis on .kaant ei olnud.kaks traati läheb põhjast läbi ja üleval on nad aasadena.kas tal üldse mingit kaant oli,jälgi sellest küll ei ole.
sturman
Huviline
Postitusi: 498
Liitunud: P Mär 23, 2008 5:15 pm
Asukoht: võrumaa,antsla

Postitus Postitas sturman »

poisid,käige rohkem vanades taludes,kus veel inimesi elab.ma just tulin.poolteist tundi,kaks talu ja tulemus-kaks mg kuulipilduja lindi kasti.kusjuures jumala korras,isegi originaalvärvi peal.
Kasutaja avatar
jäääär
Huviline
Postitusi: 298
Liitunud: R Sept 30, 2005 8:35 pm
Asukoht: Võru
Kontakt:

Postitus Postitas jäääär »

Ühe pead sa mulle ära andma :wink: :!:
Ostan MG 34,42 kuulipilduja lafeti osi 56904029
sturman
Huviline
Postitusi: 498
Liitunud: P Mär 23, 2008 5:15 pm
Asukoht: võrumaa,antsla

Postitus Postitas sturman »

mul on üks alumiiniumist ja kaks raudplekist,ühe raudse võin tõesti ära anda.tuled kohale ja valid ise.
Vasta

Mine “Relvastus/Armament”