mis märk on´?

Autasud + kraenurgad, pagunid, käiselindid, varrukaembleemid jms.
Kasutaja avatar
Frundsberg
Huviline
Postitusi: 754
Liitunud: P Juul 23, 2006 6:40 pm

Postitus Postitas Frundsberg »

Kusjuures mina näiteks ka ei annaks ega müüks sellist asja, mis mulle on kingitud. Eriti veel lähedase inimese poolt.

Ega see siis ainus märk Eestis ole või teab kui suur haruldus. Kui õigesti mäletan, siis on see märk Raekoja platsi antiigis müügil (Tallinnas). Kuhu me nii jõuame kui kõik oma perekonna reliikviad (olgu siis aastast 1919 või 1991) rahapaberite vastu ära vahetame?
Raudrist
Veteran
Postitusi: 2549
Liitunud: L Apr 22, 2006 8:48 pm

Postitus Postitas Raudrist »

Frundsberg kirjutas:Kusjuures mina näiteks ka ei annaks ega müüks sellist asja, mis mulle on kingitud. Eriti veel lähedase inimese poolt.

Ega see siis ainus märk Eestis ole või teab kui suur haruldus. Kui õigesti mäletan, siis on see märk Raekoja platsi antiigis müügil (Tallinnas). Kuhu me nii jõuame kui kõik oma perekonna reliikviad (olgu siis aastast 1919 või 1991) rahapaberite vastu ära vahetame?


tsiteerin:
märk sattus mu õe kätte mingi tüübilt kui olid vabariigi loomis aeg.Ja mingi vanamees oli talle pärast öelnud,et se on mingi metsavahi märk vms
tsitaadi lõpp.

Kohtan pidevalt inimesi, kes kasutavad sõnu uunikum ja reliikvia jne., süvenemata asjade tähendusse. Aga see selleks, eks igaüks loob ise omale puuslikud, mida kummardada.
PALUN PAKKUDA EW JA TSAARI-VENE MÄRKE , MEDALEID , VORMIELEMENTE , POSTKAARTE , FOTOSID, DOKUMENTE JA MUUD.
5223353
Kasutaja avatar
hugo1
Huviline
Postitusi: 405
Liitunud: P Sept 25, 2005 9:00 pm

Postitus Postitas hugo1 »

Ma lisaks nii palju, et kui asi rahas, siis pandla vastust on lihtsam müüa, kui poolikut märki.
Raudristi pakumine on õiglane, sellise pooliku märgi väärtus on nullilähedane
Kasutaja avatar
kortik
Veteran
Postitusi: 4146
Liitunud: K Nov 23, 2005 1:03 pm
Asukoht: Muistne Läänemaa

???

Postitus Postitas kortik »

Tõesti naljakas- "mingilt tüübilt õe kaudu". Tere, perekonnareliikvia. Et kui mõni tüüp on andnud õele, siis muutub automaatselt perekonnareliikviaks? Mnjah, huvitav lähenemine. Endal on ka isast mälestuseks jäänud nii mitmed kaugete aegade autasud. Ja karbis oli Roman Tavasti kruvi. Kuigi võib oletada, et see kuulus isale ja ilmselt oli Sõjaväe Keskhaigemaja rinnamärgi küljest, kinkisin küll rahumeelselt ja ilma süümekateta selle sõbrale, kellel oli oma märgi jaoks kruvi vaja.Oleks olnud terve märk, loomulikult poleks ka tappes kellegile andnud.
ajalugu, ajalugu ja ajalugu...
Kasutaja avatar
Tõnis
Huviline
Postitusi: 485
Liitunud: E Jaan 23, 2006 4:38 pm

Postitus Postitas Tõnis »

Milles probleem. Mees ju ütles ,et jääb tema valdusse!
Raudrist kui see märk haruldus pole siis mille pärast sa tõmbled?
Tegelen mudelite ja mootorratastega.
http://www.album.ee/user/30009339
Raudrist
Veteran
Postitusi: 2549
Liitunud: L Apr 22, 2006 8:48 pm

Postitus Postitas Raudrist »

Tõnis kirjutas: Raudrist kui see märk haruldus pole siis mille pärast sa tõmbled?

Ei ole veel endal langetõve tundemärke täheldanud :roll:
Pole enam mõtet selgitada ka miks märgi terveks tegemine hea on, kui seni pole aru saanud.
PALUN PAKKUDA EW JA TSAARI-VENE MÄRKE , MEDALEID , VORMIELEMENTE , POSTKAARTE , FOTOSID, DOKUMENTE JA MUUD.
5223353
Kasutaja avatar
Kriuks
Moderaator
Postitusi: 5349
Liitunud: T Aug 09, 2005 5:09 pm

Postitus Postitas Kriuks »

Et nüüd kamraadid tolle pärja tõttu päris tülli ei pööraks, panen selle teema lukku 8).
Suletud

Mine “Autasud & Embleemid/Awards & Insignias”