Esbit kocher

Sõduri individuaalne varustus - alates sidemepakikesest ja lõpetades seljakotiga ...
Vasta
Kasutaja avatar
Kriuks
Moderaator
Postitusi: 5351
Liitunud: T Aug 09, 2005 5:09 pm

Esbit kocher

Postitus Postitas Kriuks »

Kas kellegil on pilte kasutamata Esbit kocher'ist või teab anda linki, kus kirjeldatud toodet näha?
Kasutaja avatar
uscha
Administraator
Postitusi: 8158
Liitunud: P Aug 07, 2005 6:03 pm
Kontakt:

Postitus Postitas uscha »

siin on kellegi esbit kocher, mille pildid ma olen netist kunagi leidnud - mitte minu kollektsioonist!

Pilt

Pilt

Pilt
foorum.rindeleht.ee
tõnuv
Huviline
Postitusi: 226
Liitunud: E Sept 05, 2005 12:48 pm
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas tõnuv »

Ilus.
Kasutaja avatar
Kriuks
Moderaator
Postitusi: 5351
Liitunud: T Aug 09, 2005 5:09 pm

Postitus Postitas Kriuks »

Järgnevatel piltidel võib huviline näha ühe osta.ee leheküljelt soetatud Esbit kocher'i uuestisündi. Metallimehed jaurasid terve päeva :?. Nagu paljude muude asjadega, jätkasid sakslased ka peale sõda nende pliitide tootmist ja viimasel kahel pildil ongi Esbit koheri hilisem versioon ( see siis lihtsalt silmaringi laiendamiseks :roll: ).
http://pilt.ee/view/630262/
gaasimask
Huviline
Postitusi: 286
Liitunud: R Aug 12, 2005 11:22 am

Postitus Postitas gaasimask »

Mis moodi sa esbiti selliseks said(nagu uueks)?Nagu näen on see üle värvitud?Mul endal ka sellises seisus esbit vedeleb kuskil.
Kasutaja avatar
hugo1
Huviline
Postitusi: 405
Liitunud: P Sept 25, 2005 9:00 pm

Postitus Postitas hugo1 »

Kriuks

Võiksid tõesti lähemalt rääkida kuidas Sa selle korda said :?: hämmastav
Kasutaja avatar
Kriuks
Moderaator
Postitusi: 5351
Liitunud: T Aug 09, 2005 5:09 pm

Postitus Postitas Kriuks »

Ei ole üle värvitud, täiesti ehe metall! Alguses käis ta liivapritsi all (kasutati hästi peenikest liiva) ja seejärel ajas meistrimees plekid sirgu ja mölgid välja. Liivapritsi all läks üks neet kaduma (koosnes ainult roostest) ja see pandi uus. Siis ligunes ta veel mingi õli sees ja oligi valmis :D.
Vasta

Mine “Varustus/Equipment”