Mis nuga?

Sõduri individuaalne varustus - alates sidemepakikesest ja lõpetades seljakotiga ...
Vasta
Kasutaja avatar
keitz12
Kasutaja
Postitusi: 58
Liitunud: T Juul 11, 2006 6:23 pm
Asukoht: Põlva

Mis nuga?

Postitus Postitas keitz12 »

Peale kirjutatud "wehrmacht eigentum" ja 1943.
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Frundsberg
Huviline
Postitusi: 754
Liitunud: P Juul 23, 2006 6:40 pm

Re: Mis nuga?

Postitus Postitas Frundsberg »

Peaks olema saksa pioneerüksuste nuga. BW-l olid 100% samasugused. Kui kedagi huvitab, siis on mul üks müüa.
Palun alati pakkuda NSDAP varase perioodi parteimärke.
Kasutaja avatar
divine
Veteran
Postitusi: 2819
Liitunud: K Juul 04, 2007 10:11 pm
Asukoht: Urwald

Re: Mis nuga?

Postitus Postitas divine »

Samas see templivärk tekitab alati kahtlusi, sest neid esineb põhiliselt kraamil, mille kohta muidu väita ei saaks, et oleks õige perioodi omad (igasugu taskunoad, tulemasinad jne.). Ma pole küll suurem asi saksa keele oskaja, aga sõnapaar "Wehrmacht Eigentum" kõlaks nagu vähe vildakalt, umbes nagu "Omand Wehrmacht" vms.
"Maakri ja Kuke nurgal puumajas elasid kaks õde litsi, väga soojad mälestused." (tundmatu klassik, 2013)
Kasutaja avatar
funker
Veteran
Postitusi: 4527
Liitunud: E Veebr 11, 2008 7:40 pm
Asukoht: Reval Estland

Re: Mis nuga?

Postitus Postitas funker »

divine kirjutas:Samas see templivärk tekitab alati kahtlusi, sest neid esineb põhiliselt kraamil, mille kohta muidu väita ei saaks, et oleks õige perioodi omad (igasugu taskunoad, tulemasinad jne.). Ma pole küll suurem asi saksa keele oskaja, aga sõnapaar "Wehrmacht Eigentum" kõlaks nagu vähe vildakalt, umbes nagu "Omand Wehrmacht" vms.
Vähemalt saksa raadiolampidel oli wehrmacht eigentum tempel suhteliselt levinud.

kiiruga otsitud pilt:

Pilt
Kasutaja avatar
divine
Veteran
Postitusi: 2819
Liitunud: K Juul 04, 2007 10:11 pm
Asukoht: Urwald

Re: Mis nuga?

Postitus Postitas divine »

majakavaht kirjutas: Vähemalt saksa raadiolampidel oli wehrmacht eigentum tempel suhteliselt levinud.
Jah, muidugi, ega ma ei üldistagi. Kahtlemata oli esemeid, mida mingil perioodil nii märgistati, samas saksa soldatite taskunugadel pole varem sellist templit näinud (kui küsimuse all olev näiteks kindlasti kusagilt Eesti majapidamisest nii välja tulnud, siis minu jaoks jälle üks seni reeglina tundunud tõsiasi muutunud). Välismaa foorumites võib sageli kohata kõikvõimalikku kraami, millele uhkeid templeid selga taotud ja teinekord ilmneb lõpuks, et ese pole isegi mitte saksa päritolu. Eks meil omalgi vahepeal osta.ee-s uputas wh ja lufti tulemasinatest. Kahtlused ja kõhklused jäävad :|
"Maakri ja Kuke nurgal puumajas elasid kaks õde litsi, väga soojad mälestused." (tundmatu klassik, 2013)
faust
Veteran
Postitusi: 1126
Liitunud: T Mär 13, 2007 10:37 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Mis nuga?

Postitus Postitas faust »

Aga milleks peab üldse puule mingit templit lööma. Saan aru, et siis mööblil ja toolil on tempel kuskil all, ehk siis seal, kus ei kulu aga milleks noa käepidemele??. Sellised templid rohkem nagu riideesemete teema. Aga samas kõik võib olla võimalik.
Sõda on elujaatamise kõige aktiivsem vorm.
Parem olla kui näida.
Vasta

Mine “Varustus/Equipment”