orden "KUTUZOV"

Arutlused sõjaaegsetest Punaarmee au- ja eraldusmärkidest ...
Raudrist
Veteran
Postitusi: 2549
Liitunud: L Apr 22, 2006 8:48 pm

Re: orden "KUTUZOV"

Postitus Postitas Raudrist »

funker kirjutas: ...pole olemas heatahtlikke koopiameistreid, kes oma isiklikku aega ja raha panustades toodavad hea kvaliteediga koopiaid ja siis käivad neid öösiti maa sisse kaevamas, et teistel midagi lõbus leida oleks. ..
Muide, see on üsna levinud praktika. Paraku mitte heatahtlike meistrite vingerpussina mõeldud 8)
PALUN PAKKUDA EW JA TSAARI-VENE MÄRKE , MEDALEID , VORMIELEMENTE , POSTKAARTE , FOTOSID, DOKUMENTE JA MUUD.
5223353
Kasutaja avatar
Plönn
Huviline
Postitusi: 720
Liitunud: E Dets 31, 2007 3:11 pm

Re: orden "KUTUZOV"

Postitus Postitas Plönn »

funker kirjutas:
Plönn kirjutas: Samas pole kahe inimese arvamused teiselt poolt Peipsit mingid näitajad, siin Eestis näed oletati ju õiget :!:
Plönn, loomulikult ma oletan õiget kui sa raudkindlalt väidad, et asi maa seest välja kaevati ja seda sa kohe alguses tegid:
sellisel kujul ta ühest Ida prügiurkast välja kaevati
Seal pole sõna "väidetavalt" või muud ebakindlat, seda saab otse tõlgendada, et sa oled asjas kindel - näiteks sõbrad käisid kaevamas ja tõid ta sulle. Miks ma peaks su sõnades kahtlema? Loomulikult on asi siis õige, milleks üldse aega raisata, pole olemas heatahtlikke koopiameistreid, kes oma isiklikku aega ja raha panustades toodavad hea kvaliteediga koopiaid ja siis käivad neid öösiti maa sisse kaevamas, et teistel midagi lõbus leida oleks. Aga see, kuidas päritolu muinasjutt edasi hargneb - siin pole isegi pilte enam vaja - vaid selliste muinasjuttude najal saasta müüaksegi.

Tahad adekvaatset hinnangut - anna kohe adekvaatset infot.
Ma veelkord osundan algatatud teema esimesele faasile : MIDA ARVATA SELLISESET AUTASUST ? :D
Pole ma näind rohkem kui teie siin, so pilte :wink: ja selleks siin ka küsimuse püstitasin. ( Leidja, ehk hetkeomanik on venelane ega oma kontot siin :wink: selleks siis küsijaks olen mina siin.
Need kes selle leidsid,täpsini millal või kuidas,polegi teada mulle ega oma ka mingit tähtsust, vaid kõigest küsimus audentsuse suhtes. :!:
Ent kuis ülalpool öeldud juba , Narva jõe taga täna see asub ,ja ka see fakt ei puutu teemasse.
מוצר מדבקה חבר שעובד בחברה שמיבאים את המסך הנ'ל ממליץ בחום רב לא לגעת ?
Kasutaja avatar
Plönn
Huviline
Postitusi: 720
Liitunud: E Dets 31, 2007 3:11 pm

Re: orden "KUTUZOV"

Postitus Postitas Plönn »

Vahepeal audenditi nüüd seda "vasturääkivusi täis autasu" :lol: , ja selgus, et ainus mis "vaid ÜHE slaavi spetsialisti" silma riivas, on käsitsi kirjutatud numbri erinevus. Kuid, nagu taaskord selgus, ja vaadates ka Kutozovite linki, ongi neil kõigil numbrid erinevate käekirjadega kirjutatud,st erinevate inimeste poolt, seega pole selles faktis midagi tavatut :wink:
Ja läbinud tänaseks nii mikroskoopilise kui juveliirse erapooletu vaatlemise, on antud märgi "jäänuk" täpselt indentne tolleaja originaaliga,mida kataloogides ka näha saab . Nii kaal, gabariidid, kasutatud materjaid kui ka vormid ,)isegi oksüdeeritud detailid),need kõik on indentsed... Pluss fakt,et leidja ei teadnud sest ordenist midagi, müüs selle kui katkise rämpsu mõne pudeli viinaraha eest vanakraami hangeldajale :lol:

Vot nii, siis härrased Pessimistid :wink:

Pilt
PiltPiltPilt

Серебряного содержания в ордене второй степени - 36,161±1.391 г. Общий вес ордена – 37,3±1,7 г [31].

Размер ордена I и II степени между концом звезды и противолежащим ему концом пучка лучей - 50 мм
מוצר מדבקה חבר שעובד בחברה שמיבאים את המסך הנ'ל ממליץ בחום רב לא לגעת ?
Raudrist
Veteran
Postitusi: 2549
Liitunud: L Apr 22, 2006 8:48 pm

Re: orden "KUTUZOV"

Postitus Postitas Raudrist »

Taevane arm! Küll võib üks inimene tohlakas olla! :shock:
http://capral-new.ru/catalog.php?tovar_id=81
PALUN PAKKUDA EW JA TSAARI-VENE MÄRKE , MEDALEID , VORMIELEMENTE , POSTKAARTE , FOTOSID, DOKUMENTE JA MUUD.
5223353
Kasutaja avatar
funker
Veteran
Postitusi: 4527
Liitunud: E Veebr 11, 2008 7:40 pm
Asukoht: Reval Estland

Re: orden "KUTUZOV"

Postitus Postitas funker »

Plönn kirjutas:Pluss fakt,et leidja ei teadnud sest ordenist midagi, müüs selle kui katkise rämpsu mõne pudeli viinaraha eest vanakraami hangeldajale :lol:
Suvaline viinanina leidis katkise originaalordeni? St isegi ei kaevanud vaid lihtsalt leidis?
Ja mis hinnaga hangaldaja ta praegusele omanikule müüs?
Kasutaja avatar
Plönn
Huviline
Postitusi: 720
Liitunud: E Dets 31, 2007 3:11 pm

Re: orden "KUTUZOV"

Postitus Postitas Plönn »

Raudrist kirjutas:Taevane arm! Küll võib üks inimene tohlakas olla! :shock:
http://capral-new.ru/catalog.php?tovar_id=81
Sa mees osta prillid või korrasta nägemist ,enne kui piike siia pilduma kipud :wink: :evil:
Isegi vaegnägija näeb sekundijooksul vähemaklt 3 erinevust :lol: :?

Sa mida ültse siin tõestada üritad ? :lol:

Koopiapläsa lehti oskab iga siiber netist välja trollida , http://numizmatov.net/index.php/magazin ... ults,13-24
מוצר מדבקה חבר שעובד בחברה שמיבאים את המסך הנ'ל ממליץ בחום רב לא לגעת ?
Raudrist
Veteran
Postitusi: 2549
Liitunud: L Apr 22, 2006 8:48 pm

Re: orden "KUTUZOV"

Postitus Postitas Raudrist »

Sa palusid abi? Ma pakkusin. Edasine on meditsiiniline probleem.

Ja üldse- mis mõtet on Sul siin foorumis olla, kui Sa oled juba nii tark. Eriti faleristikas 8)
PALUN PAKKUDA EW JA TSAARI-VENE MÄRKE , MEDALEID , VORMIELEMENTE , POSTKAARTE , FOTOSID, DOKUMENTE JA MUUD.
5223353
Kasutaja avatar
Plönn
Huviline
Postitusi: 720
Liitunud: E Dets 31, 2007 3:11 pm

Re: orden "KUTUZOV"

Postitus Postitas Plönn »

Raudrist kirjutas:Sa palusid abi? Ma pakkusin. Edasine on meditsiiniline probleem.

Ja üldse- mis mõtet on Sul siin foorumis olla, kui Sa oled juba nii tark. Eriti faleristikas 8)
Sinu kiuslikku ja kibestunud vanainimese sõnavõtte olen ma ka enne ja mujalgi täheldanud :lol:
, samas adun ma hästi tänapäeva likviidseid probleeme enamusil ning ka teatavat ealist närbumist, aga palun ära tule siia ainuisikuna targutama,eksole. :wink: Kui Sina sellesse ei usu, on kombes, tänud et vaevusid oma seisukohta jagama :D ,ent peale Sinu on ka veel mitmeid teisi kes kas arvavad positiivselt,negatiivselt ( vaid 1 ) või neutraalselt :wink:
Mind eriti ei kotigi need arvamused, statilistileslt ja aritmaatiliselt lugesin siin vastuse juba välja :wink:

Muideks,Venemaa autasu kollektsionäärid näiteks nii pragmaatilise demagoogiani ei laskugi, kui midagi tarka (selget) öelda neil pole :wink:

http://blockhaus.ru/forum/index.php?sho ... ntry398447
מוצר מדבקה חבר שעובד בחברה שמיבאים את המסך הנ'ל ממליץ בחום רב לא לגעת ?
Kasutaja avatar
labidamees
Veteran
Postitusi: 1862
Liitunud: L Nov 24, 2007 5:40 pm

Re: orden "KUTUZOV"

Postitus Postitas labidamees »

Väga nõme ja lapsik on usuküsimus argumentide puudumisel lahendada stiilis ''aga sinu ema on lits!''...
Raudrist
Veteran
Postitusi: 2549
Liitunud: L Apr 22, 2006 8:48 pm

Re: orden "KUTUZOV"

Postitus Postitas Raudrist »

Panin selle vidina pildid ka Venemaa ühte paremasse foorumisse üles ja üksmeelselt kinnitati, et tegemist on firma "Kapral" koopiaga. Nende spetsialistide arvamust tasub uskuda- see on lõplik.
http://sammler.ru/index.php?showtopic=1 ... try1706179
Tore oleks, kui rumalad saaksid targemaks, mitte ei läheks üha rumalamaks, aga haiguslike ilmingutega paraku ei oska ma midagi teha.
Loodan, et kõik teevad oma järeldused ja teema on sellega suletud.
PALUN PAKKUDA EW JA TSAARI-VENE MÄRKE , MEDALEID , VORMIELEMENTE , POSTKAARTE , FOTOSID, DOKUMENTE JA MUUD.
5223353
Suletud

Mine “Autasud & Embleemid/Awards & Insignias”