Kriminaalsed relvaärikad

Siin võib arutada teemadel, mis ei puutu üldse sõdade valdkonda ...
Vasta
Kasutaja avatar
Borja
Veteran
Postitusi: 1636
Liitunud: R Dets 21, 2007 10:00 am
Asukoht: Siilis

Kriminaalsed relvaärikad

Postitus Postitas Borja »

http://www.postimees.ee/942684/tartu-re ... jategijaid

...et kas see keiss on siit foorumist varem läbi käinud :?:
Otsin Tallinn ARSENAL-i varianti Mossini täägist..
Vahipataljoni auvahtkonna M14-automaatvindi M6-tüüpi kroomitud paraadtääki tahan ka..

Võib pakkuda kõiki eksootilisi tääke..
Kasutaja avatar
gruppen
Huviline
Postitusi: 606
Liitunud: T Veebr 21, 2006 7:14 pm

Re: Kriminaalsed relvaärikad

Postitus Postitas gruppen »

Seda keissi sai kaudselt ja ilma nimedeta mainitud naaberfoorumis, ühes teemas, kus tekkis kastraatidest ülevaate kohta saamise üle, jaanika-paanika.
Kasutaja avatar
Borja
Veteran
Postitusi: 1636
Liitunud: R Dets 21, 2007 10:00 am
Asukoht: Siilis

Re: Kriminaalsed relvaärikad

Postitus Postitas Borja »

Mnjahh... tegelt igati OK ju, kui sellised külavahel kalassist täristavaid süüdimatuid aksleid vahele võetakse :lol:

Ilmselt tuleb siin öelda lõpp hea - kõik hea :twisted:
Otsin Tallinn ARSENAL-i varianti Mossini täägist..
Vahipataljoni auvahtkonna M14-automaatvindi M6-tüüpi kroomitud paraadtääki tahan ka..

Võib pakkuda kõiki eksootilisi tääke..
Hall Kardinal
Huviline
Postitusi: 641
Liitunud: T Apr 17, 2007 11:21 pm

Re: Kriminaalsed relvaärikad

Postitus Postitas Hall Kardinal »

Veest väljapaistev jäämäe tipp lõigati lihtsalt ära.Kõik ülejäänu on alles.Lõppu tegelikult veel ei paista ja alla ei jõuta iialgi.Reaalne tegelikkus.Julgen kinnitada :D .
Kasutaja avatar
Borja
Veteran
Postitusi: 1636
Liitunud: R Dets 21, 2007 10:00 am
Asukoht: Siilis

Re: Kriminaalsed relvaärikad

Postitus Postitas Borja »

Hall Kardinal kirjutas:Veest väljapaistev jäämäe tipp lõigati lihtsalt ära.Kõik ülejäänu on alles.Lõppu tegelikult veel ei paista ja alla ei jõuta iialgi.Reaalne tegelikkus.Julgen kinnitada :D .
Kas see liiga julge statement ei ole vä - et nagu mingi kapukates robinuudi promo kohe :lol:
Otsin Tallinn ARSENAL-i varianti Mossini täägist..
Vahipataljoni auvahtkonna M14-automaatvindi M6-tüüpi kroomitud paraadtääki tahan ka..

Võib pakkuda kõiki eksootilisi tääke..
Hall Kardinal
Huviline
Postitusi: 641
Liitunud: T Apr 17, 2007 11:21 pm

Re: Kriminaalsed relvaärikad

Postitus Postitas Hall Kardinal »

Ei ole!.Tegelikkus on ju selline.Sõelale jäävad alati enamuses prügikalad.Ma tean seda keissi päris hästi.Kapo ka teab,et tean.Aga nad teavad ka seda,et oma teadmisi hoian endale ja selle eest karistada ei saa.Mu oma vend oli selles pundis üks osaline.Siit ka minu teadlikkus.Tasuks ehk mõelda ,kelle katuse all tegijad 20 aastat majandasid?.Et,miks tekkis tulevahetus Waaksi talus?. Aga lihtsam on veidi mõelda või uurida ,kuidas üldse üks läbiotsimine toimub?.Igal juhul mitte nii nagu seal tehti.Seal olid lihtsalt sõbrad koos.............. . Ma ei viitsi sel teemal arutleda.Mitte,et ma kardaks.Ma lihtsalt ei taha,et mind siit bännitakse.
Kasutaja avatar
Borja
Veteran
Postitusi: 1636
Liitunud: R Dets 21, 2007 10:00 am
Asukoht: Siilis

Re: Kriminaalsed relvaärikad

Postitus Postitas Borja »

Wow - et jõudsimegi stooriga tagasi Waaksi tallu :oops: :?:

Aga ma ikkagi nendest kommidest siin väga aru ei saa - et külavahel kalassi täristavaid urkasid ei tohi siis kinni panna vä :lol:
Otsin Tallinn ARSENAL-i varianti Mossini täägist..
Vahipataljoni auvahtkonna M14-automaatvindi M6-tüüpi kroomitud paraadtääki tahan ka..

Võib pakkuda kõiki eksootilisi tääke..
ppp
Huviline
Postitusi: 641
Liitunud: P Nov 29, 2009 3:27 pm

Re: Kriminaalsed relvaärikad

Postitus Postitas ppp »

Kuidas see Ville kohta kellegi tuttava ütlemine käiski - Ville on muidu igati tore mees, armastab ainult hirmsasti (no ütleme viisakalt!) fantaseerida? :)
Hall Kardinal
Huviline
Postitusi: 641
Liitunud: T Apr 17, 2007 11:21 pm

Re: Kriminaalsed relvaärikad

Postitus Postitas Hall Kardinal »

Ja sellised külavahel kalassi täristavad topsikud tuleb tõesti puuri panna,sellega olen täiesti päri. Mis puudutab muud siis fantaasiast on asi päris kaugel.Aga olgu kuidas on,mis sellest ikka. Hea on elada teadmises,et kallis kodumaa on nüüd relvavaba. Minu juures on käidud läbiotsimisi tegemas iga valitsuse aeg.Kokku 22 korda. Mitte kordagi pole seda tehtud nii nagu Waaksi juures. Puudub igasugune võimalus relva haarata.Tavaliselt on läbiotsijaid 7-8.Kolme ilma kuulivestita tegelast pole kunagi näinud.Ja enne,kui tere öeldakse pannakse rauad külge.Eks lase siis raudus kätega. Aga jah-eks ta fantaasia ole.Eks elukogenumad mehed tea paremini.
ppp
Huviline
Postitusi: 641
Liitunud: P Nov 29, 2009 3:27 pm

Re: Kriminaalsed relvaärikad

Postitus Postitas ppp »

Mina ei tea. Mina Sind ei tunne, ainult lugenud olen Sind ja Sinu kohta! Ega Sa eriti midagi välja konkreetset ei ütle, krutid muidu põnevust ja vihjad ning käsid mõtelda!
Mina ei mõtle, ei fantaseeri ja kogemusi ei oma! :wink:
Hall Kardinal
Huviline
Postitusi: 641
Liitunud: T Apr 17, 2007 11:21 pm

Re: Kriminaalsed relvaärikad

Postitus Postitas Hall Kardinal »

Mõtlemisvõime on jah hea asi,kui see olemas on. Oleks selline palve,et,kui Sa mind ei tea siis ära ka minu isiku suhtes sõna võta-ehk siis: Ei ole ilus rääkida asjadest mida ise ei tea.Aga Su teadlik sõber on öigel teel:Valetan ja fantaseerin ,kui vajadus on.Ja seda suures mahus.Aga ühes kohas: Uurija laua taga.Aga jäägu nii nagu on.Asi pole väärt vaidlemist,ega isiklikuks minemist.Muide: Oled ehk märganud,et siin on mul hoopis teine kasutajanimi.Ville olen rohkem sõprade jaoks :D .
Kasutaja avatar
Borja
Veteran
Postitusi: 1636
Liitunud: R Dets 21, 2007 10:00 am
Asukoht: Siilis

Re: Kriminaalsed relvaärikad

Postitus Postitas Borja »

Vaatsin juhuslikult veel seda PM artiklit ja leidsin sellise laheda kommentaari:
tegelt mehikesed ju tegelesid tõepoolest illegaalse relvaäriga. Aga et leedu maffia ja mingi überkriminaalne grupeering... mnjahhh...
Inimesed võtke ette varasemad artiklid selle kohtuprotsessi kohta! Seal on üsna detailselt ära märgitud, millega mehikesed tegelikult tegelesid. Nimelt valmistati või tehti ümber haruldlasi relvi. Ehk siis oli tegu lääne-euroopa (ilmselt ka otsapidi ameerika) relvakollektsionääridele võltsharuldluste müümisega. Sellega võis tõepoolest tegeleda mõni leedu kriminaalide grupeering. Aga eestis tegeleti enamasti ainult siis nende võltsingute valmistamisega. Aga ei maksa arvata, et tegemist oli mingite pelgalt muuseumieksponaatidega - kõik relvad, mida eestis valmistati või ümber tehti, olid laskevalmis ja lahingukõlbulikud.
See lill võeti ju kinni poolautomaadist ümbertehtud AK-47 klooniga, mida valmistati siis ilmselt skandinaaviast legaalselt ostetud poolautomaatidest. Mälu järgi pakun, et toodeti veel Ingrame ja AVS ja muud eksootilist kraami, sekka ka summuteid relvadele, milledele pole saada sumuteid või need on keelatud.
See, et kampa võeti igasuguseid plõnnpäid nagu see lill või vanem vaaks, näitab, et mehed ei suutnud oma äri saladuses hoida ja see tõmbas ligi igasugu hulle, kes ka saatuslikuks said.
Teadmiseks siis, et see lill on juba vene ajast saati relvatäristamisega regulaarselt vahele jäänud. Politseile vana tuntud kuju, kes vahelejäädes ikka terve kamba üles andnud on, et ise krgemini pääseda. Tüüp on nagu kogemata salapolitseinik, kes maffiasse sisse imbub... selle vahega, et keegi teda palgal ei pea - tegemist on suht ohmu onukesega, kes ikka millegi lolliga vahele jääb. Tema repertuaari kuuluvad püstolihunniku mahapillamine keset inimesi täis tartu tänavat ja mingi tobe ärplemine relvadega tallinna ööklubides, nüüd siis automaadist täristamine bussipeatuses. Tüüp on politseil "aidanud" vahele võtte kümneid ebaseaduslike relvadega tegelevaid inimesi... väike preemia oleks sobilik? Mis arvate kapokad? ...muig!
Otsin Tallinn ARSENAL-i varianti Mossini täägist..
Vahipataljoni auvahtkonna M14-automaatvindi M6-tüüpi kroomitud paraadtääki tahan ka..

Võib pakkuda kõiki eksootilisi tääke..
Vasta

Mine “Kõrts/Pub”