M:k98 täägitupp koos nahaga!

Siin võib arutada teemadel, mis ei puutu üldse sõdade valdkonda ...
Kasutaja avatar
sigalahe
Huviline
Postitusi: 215
Liitunud: R Mär 07, 2008 7:49 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas sigalahe »

nojah ma ütleks päris tõemeeli et kui ise neid orke koguks siis ma tõmbaks nad ennem relakaga juppideks ja loobiks laiali kui nii lolli seadusega kaasa läheks või midagi ise ära viima hakkaks ja poleks kahju ka mitte.
www.ehitaja.page.tl
Kasutaja avatar
funker
Veteran
Postitusi: 4527
Liitunud: E Veebr 11, 2008 7:40 pm
Asukoht: Reval Estland

Postitus Postitas funker »

Tulenevalt täägi definitsioonist ja otstarbest võiks teha vahet, kas konkreetset tääki on võimalik tänapäeval relvastuses olevate relvade külge kinnitada või mitte. Kui pole, on ta ohu poolest võrdne jahinoaga.
vre
Kasutaja
Postitusi: 94
Liitunud: N Jaan 11, 2007 9:11 pm
Asukoht: pärnu

Postitus Postitas vre »

Hädaga võib mõne pikema köögiväitsa kah Macaiveri teibiga näit siledaraudse jahipüssi külge kinnitada :wink: Tuleks ikka kööginoad kah ära piirata.
sturman
Huviline
Postitusi: 498
Liitunud: P Mär 23, 2008 5:15 pm
Asukoht: võrumaa,antsla

Postitus Postitas sturman »

no nii,oli täna kontakt politseiga ja selle mehega,kes tegeleb relvadega.paar nädalat tagasi käisin uurimas kollektsioneerimise asja ja täna sain nendele küsimustele vastuse.tääkide koha pealt ei ole vaja midagi retsida st.pole täägi juures midagi vaja teha,isegi relvakapis ei pea nad olema.ülejäänud-miinid,pommid granaadid on nii ehk nii diaktiveeritud ja need on politsei silmis vanaraud.padrunid peavad olema diaktiveeritud.
TigeSiil
Huviline
Postitusi: 363
Liitunud: T Nov 27, 2007 12:33 pm

Postitus Postitas TigeSiil »

Said siis teada ka, mis on hetkel keelatud ja mis mitte. Krt kui ikka keelatud nänn kodus, siis võib ju jama tulla ja parem ää viia :lol:
Kui keelatud pole, siis tahavad lihtsalt oma kollektsioone täiendada ja hea ju näiteks minusugustelt tobukestelt asjad omale korjata :lol:
Kasutaja avatar
Kindral
Veteran
Postitusi: 1454
Liitunud: R Okt 14, 2005 11:29 am

Postitus Postitas Kindral »

No mida nad siis Sind ostas jebisid?
Ostan/vahetan saksa kiivreid!
sturman
Huviline
Postitusi: 498
Liitunud: P Mär 23, 2008 5:15 pm
Asukoht: võrumaa,antsla

Postitus Postitas sturman »

kui see küsimus oli mulle,siis ma uurisin lihtsalt maad kollektsioneerimise loa kohta,mis seisus mingi asi peab olema-mida võib,mida ei või kodus olla.
TigeSiil
Huviline
Postitusi: 363
Liitunud: T Nov 27, 2007 12:33 pm

Postitus Postitas TigeSiil »

Kindral kirjutas:No mida nad siis Sind ostas jebisid?
Eks seepärast oligi, et kõik omale kokku kahmata, kuid sain juriidilist abi ja linke, kus viidati selgelt alles käimasolevale eelnõule, kus alles nugatääkide teema sees on. Seni aga ei ole midagi valesti :lol:
Viimati muutis TigeSiil, N Jaan 15, 2009 10:28 pm, muudetud 1 kord kokku.
http://www.album.ee/TigeSiil
Kasutaja avatar
sigalahe
Huviline
Postitusi: 215
Liitunud: R Mär 07, 2008 7:49 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas sigalahe »

mendid raisk :evil:
www.ehitaja.page.tl
TigeSiil
Huviline
Postitusi: 363
Liitunud: T Nov 27, 2007 12:33 pm

Postitus Postitas TigeSiil »

Tegelikult ega ma neid ei süüdista. Igaüks teeb oma tööd ja võibolla juhtub osa asju ka teadmatusest või siis pealiskaudsusest. Ma ei saa 100% väita, et ta neid omale tahtis. Võibolla ei teadnud neid juriidilisi detaile või eelnõude olemasolu ja tegi lihtsalt innukalt oma tööd.
http://www.album.ee/TigeSiil
Kasutaja avatar
plekkpea
Veteran
Postitusi: 1450
Liitunud: P Mai 07, 2006 5:30 pm
Asukoht: Harju

Postitus Postitas plekkpea »

Mis see siis nüüd teeb, et leiad metsast täägi, pead Päästeametisse kohe kõned peale tõmbama? Kudagi ikka võiks asi lihtam olla, näiteks hoidmine lukustatud raudkapis või taolist.
TigeSiil
Huviline
Postitusi: 363
Liitunud: T Nov 27, 2007 12:33 pm

Postitus Postitas TigeSiil »

Vaata militaaris keegi kirjutas, et pole midagi erilist hoiutingimusteks. Aga kui see seadusemuudatus tuleb kunagi, siis peaks olema keelatud relvadega ja eks tegevus ka lubade jne alusel.
Macheted ja mõõgad aga ikka lubatud :lol:
Kasutaja avatar
sigalahe
Huviline
Postitusi: 215
Liitunud: R Mär 07, 2008 7:49 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas sigalahe »

TigeSiil kirjutas:Tegelikult ega ma neid ei süüdista. Igaüks teeb oma tööd ja võibolla juhtub osa asju ka teadmatusest või siis pealiskaudsusest. Ma ei saa 100% väita, et ta neid omale tahtis. Võibolla ei teadnud neid juriidilisi detaile või eelnõude olemasolu ja tegi lihtsalt innukalt oma tööd.
Tegelikult kui oled seadust täitma pandud siis pead ka täpselt teadma mida täidad,ei saa ju nõuda seda mida pole olemas.kas meie riigis käib elu nii ,et parem käsi ei tea mida vasak teeb ja pea on ainult mütsi kandmiseks?samuti non teada tuntud tõde et loll agarus on enamjaolt ogarus :lol:
www.ehitaja.page.tl
TigeSiil
Huviline
Postitusi: 363
Liitunud: T Nov 27, 2007 12:33 pm

Postitus Postitas TigeSiil »

See ka õige, kuid eks igaüks pea ka ise teadma kuidas endale ära teha laseb. Kui midagi ebaseaduslikku ei tee, pole karta ka, et keegi varbale astuda saaks.
Loomulikult võiks politseionud enne ise endale põhjalikult asjad selgeks teha ja siis asja eest kraesse karata :lol:
http://www.album.ee/TigeSiil
Vasta

Mine “Kõrts/Pub”