TEEMAD LUKKU miks siis nii

Siin võib arutada teemadel, mis ei puutu üldse sõdade valdkonda ...
faust
Veteran
Postitusi: 1126
Liitunud: T Mär 13, 2007 10:37 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas faust »

Kui Tigesiil pidas silmas ost/müük teemaseid, siis nende puhul leian ka, et lingi andmine piisav. Aga lukustasid ka muid teemasid.
Sõda on elujaatamise kõige aktiivsem vorm.
Parem olla kui näida.
kass
Veteran
Postitusi: 3239
Liitunud: K Aug 24, 2005 2:07 pm

Postitus Postitas kass »

Enda teada ei ole ma kompleksides "ost-müük" koha pealt(nojah pole terapaudile seda lugu käinud veel rääkimas, et tema professionaalset arvamust kuulda)
Nimelt endal olnud samu kogemusi kus avaldan müüale avalikult ostusoovi aga vastus tuleb, et asi teises foorumis juba müüdud. Täh. ma saan müüate seisukohast aru ka, et asjast kiiresti lahti saada aga paluks natuke ka "tilli" saavate ostjate peale mõelda kes esimese ostusooviga posti teinud aga pärast peavad pettuma. Ja neid juhtumeid küll olnud. Ei too siin enda seika ainult välja ega ela üle ka midagi isiklikku kasutaja Tigesiil vastu.
Võibolla ja kindlaste on see mõnede arvates ehk mittevajalik pedanditsemine aga selliseks ost müük nõuded siin foorumis praega jäävad. Samas ei kammi, kontrolli ja võrdle foorumites ka kõike pakkumisi kuna ei ole mahti ja ka huvi.


Kõikse paremat
Paluks pakkuda kõike Vabadussõja, EW sõjaväe ja II M.s Punaarmeega seonduvat (eriti eestlased Punaarmees ja Lend-Lease temaatika). Otsin "Tartu" kolpa ja kotkast.
TigeSiil
Huviline
Postitusi: 363
Liitunud: T Nov 27, 2007 12:33 pm

Postitus Postitas TigeSiil »

Selge pilt, siis palun kõigil minu käest tünga saajatel sellest siin avalikult teada anda! Olen enda teada alati ausalt asju ajanud ja ka huvilistele teada andnud kui keegi asja üle mõtleb või osta soovib vms. Tüngasaamise jutt pole kellegi jutt siin kõvatamiseks, teinekord sellise tüübiga lihtsalt diile ei tehta!!!
Mina ei poolda ega ka hakka pooldama seda, et siin ainult linke avaldataks, pigem just kuulutused koos piltidega. Vastasel juhul jäängi ainult ühe foorumi juurde ja asi ants. See linkimine on selle foorumi aktiivsust minu meelest tõsiselt vähendanud. Põhimõtteliselt kui panete auto kuulyutuse kuhugi ajalehte, siis pange teisel lehte lihtsalt viide, et loe sealt-sealt lehelt :lol:
Kui on link teise foorumisse, siis näiteks mina isiklikult sedakaudu ei klõpsi sinna, samuti kui on kuulutusel lingid kuhugi album.ee või nagi.ee vms lehele, ka siis ei viitsi ma nendel klõpsida, sest teinekord käin kiiresti vaatamas, mis siin huvitavat on. Kui aega on, siis vahest klõpsin ka, kuid usun, et selliseid veel ja eks igaüks ise teab, kuidas kuulutab ja postitab. Kui kuulutusest otse ei näe, siis on kindlasti müümise võimalused tunduvalt väiksemad.
http://www.album.ee/TigeSiil
TigeSiil
Huviline
Postitusi: 363
Liitunud: T Nov 27, 2007 12:33 pm

Postitus Postitas TigeSiil »

seiu kirjutas:...Kui ühes foorumis on juba pildiga kuulutus, siis teise ainult linki postitades kõigil kohe selge, millises foorumis ost-müük tegelikult toimub :idea: Neid juhuseid on olnud, kus pakkumisi tehaxe mõlemal pool korraga :roll:
Kõikidel ei ole teises foorumis kasutajakontot ja miks peakski!?! Ainult sellepärast teise foorumisse kontot teha, et pakkuda saaks??? Sellepärast ma ei näegi mõtet kahel identsel foorumil ja kui neid on kaks, siis mõlemal on oma(paljud ka mõlemas) kasutajaskond! See müüjate oma sisemine küsimus, mille pärast ta siin müüb vms. Kui ausalt asju ei aja, tuleb see välja. Kui rikkaks tahetakse saada, siis peaks niikuinii millegi muuga tegelema :lol: Need foorumid nagu rohkem mingite seltskondade kuuluvust ühendav ja ka ost-müük on suhtlemine :lol:
http://www.album.ee/TigeSiil
faust
Veteran
Postitusi: 1126
Liitunud: T Mär 13, 2007 10:37 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas faust »

Kaheks identseks foorumiks neid ka päris pidada ei saa.
Sõda on elujaatamise kõige aktiivsem vorm.
Parem olla kui näida.
TigeSiil
Huviline
Postitusi: 363
Liitunud: T Nov 27, 2007 12:33 pm

Postitus Postitas TigeSiil »

faust kirjutas:Kaheks identseks foorumiks neid ka päris pidada ei saa.
Väga erinevad nad ka ei ole :lol:

Või kui on erinevad, siis peaks ka postitusi võtma kui erinevaid. Mul asjad ju ka ostas üleval, siis peaks ka militaari ja siia ainult sealse lingi panema ja tehku kõik huvilised endale seal kontod, et pakkuda saaks :lol:
http://www.album.ee/TigeSiil
Kasutaja avatar
seiu
Kasutaja
Postitusi: 52
Liitunud: E Okt 22, 2007 11:38 pm
Asukoht: Ösel

Postitus Postitas seiu »

Ot-ot, aga kui nüüd keegi ostas pakkumise teeb ja siin ka, kellele sa siis müüd!? Ja võibolla militaaris ka kuulutus ja seal ka keegi pakub :shock:
TigeSiil
Huviline
Postitusi: 363
Liitunud: T Nov 27, 2007 12:33 pm

Postitus Postitas TigeSiil »

Loomulikult osta pakkujale, sest sinna panen asjad alles siis kui need siinsetes foorumites pikalt niisama seisnud on!

Siinsete vahel jälgin lihtsalt kellaaega, kes ees, see mees ja asi mutt :)

Seni pole probleeme olnud ja usun, et ei teki ka edaspidi.
http://www.album.ee/TigeSiil
Vasta

Mine “Kõrts/Pub”