TEEMAD LUKKU miks siis nii

Siin võib arutada teemadel, mis ei puutu üldse sõdade valdkonda ...
Kasutaja avatar
gruppen
Huviline
Postitusi: 606
Liitunud: T Veebr 21, 2006 7:14 pm

TEEMAD LUKKU miks siis nii

Postitus Postitas gruppen »

Mul on muidugi umbselt pask olla ka praegu (mingi gripp või viirus kallal) aga üldiselt viskas jubedalt see "TEEMA LUKKU" lõppudega teemade laviin üle :? . Mina olen siiamaani kirjutanud otse Uschale kui on olnud vaja midagi lukku panna või ära kustutada vms. Värske teema lukustamissoovi kohta ei ole mul midagi kobiseda aga kui teema viimasest postist on möödas juba aasta või midagi sarnast ja siis lukustamist nõudma hakata.. siis, ausalt öeldes kuidagi risustas minu meelest üldpilti. Vabandan kui kellegi tundeid solvasin praegu aga väljendasin oma mõtte, et osade asjade puhul võiks otse adminni või modedega suhelda. Minul ei ole vaja teada, et see või teine vana teema tuleks nüüd lukku panna, ma mõtlen vähemalt nii praegu.
Ilusat talveilma!
faust
Veteran
Postitusi: 1126
Liitunud: T Mär 13, 2007 10:37 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas faust »

Mõtlesin ka sama küsida. Algus vaatan, et foorum aktiviseerunud, et igas teemas uued postitused aga suur lukustamine käib hoopis. Ja aru ma ei saa, milleks tavalisi teemasid üldse lukku panna. (pole ju ost müük, et kui asi müüdud siis teema kinni) Või teeb herr Tigesiil siin lõpparve, oma kollektsiooni teema ka lukku pannud.

Ärge palun foorumit ainult lukku pange.
Sõda on elujaatamise kõige aktiivsem vorm.
Parem olla kui näida.
Kasutaja avatar
Kriuks
Moderaator
Postitusi: 5351
Liitunud: T Aug 09, 2005 5:09 pm

Postitus Postitas Kriuks »

faust kirjutas:Või teeb herr Tigesiil siin lõpparve, oma kollektsiooni teema ka lukku pannud.
Ka minule jäi selline mulje. 8)
Kasutaja avatar
speedsta
Veteran
Postitusi: 1489
Liitunud: N Mär 23, 2006 5:37 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas speedsta »

Äkki keelas kuri ämmatütar foorumi külastamise, kui meeletu ajaraiskamise ära 8)
Kasutaja avatar
ivalO
Moderaator
Postitusi: 8184
Liitunud: E Aug 08, 2005 12:04 am
Asukoht: Lilleküla

Postitus Postitas ivalO »

Kuidagi haledalt masohhistlik tundub see tigesiili lukustamismaania tõesti.
Pöördunud uscha poole ja oleks mees kustutatud kogu naha ja karvadega.
Sinist suitsu ka põleks jäänud! :wink:
Kasutaja avatar
funker
Veteran
Postitusi: 4527
Liitunud: E Veebr 11, 2008 7:40 pm
Asukoht: Reval Estland

Postitus Postitas funker »

Loodetavasti pole see märk sellest, et mees ka iseendaga lõpparvet plaanib teha või et teda ennast pannakse lukku.
Kasutaja avatar
plekkpea
Veteran
Postitusi: 1450
Liitunud: P Mai 07, 2006 5:30 pm
Asukoht: Harju

Postitus Postitas plekkpea »

Mis Ussa kostab?
Kasutaja avatar
Kriuks
Moderaator
Postitusi: 5351
Liitunud: T Aug 09, 2005 5:09 pm

Postitus Postitas Kriuks »

majakavaht kirjutas:Loodetavasti pole see märk sellest, et mees ka iseendaga lõpparvet plaanib teha või et teda ennast pannakse lukku.
:shock: :?
Kasutaja avatar
uscha
Administraator
Postitusi: 8158
Liitunud: P Aug 07, 2005 6:03 pm
Kontakt:

Postitus Postitas uscha »

nii palju kui mina tean ei tee ta foorumiga/eluga lõpparvet vaid pani lihtsalt vanu teemasid lukku (ma küll ei tea miks täpselt).
Ärge palun foorumit ainult lukku pange.
ei seda küll ei juhtu :wink:
foorum.rindeleht.ee
grahv
Huviline
Postitusi: 673
Liitunud: N Mär 09, 2006 8:38 pm
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas grahv »

Militaaris on tal teemad ju avatud ja suhtleb täitsa vabalt.
http://www.zone.ee/grahv
Kasutaja avatar
masin
Huviline
Postitusi: 123
Liitunud: T Jaan 09, 2007 6:45 pm

Postitus Postitas masin »

Tundub, et mees on lihtsalt wehrmachti foorumiga lõpparve teinud.
Dulce et decorum pro patria mori est!
Kasutaja avatar
Manurhin
Huviline
Postitusi: 175
Liitunud: P Sept 23, 2007 8:21 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Manurhin »

Ma ka ei poolda teemade liiga kergekäelist lukustamist (kui pole just ostu-müügiga tegu või suuremate eksimistega foorumi reeglite vastu). Nii mõnessegi teemasse võib huvitavaid vastuseid tulla veel kuid ja isegi aastaid hiljem. Sõjaajalugu lihtsalt on selline. Muidugi, kui teemaalgataja ise lukustamist soovib, eks siis tuleb tema tahtmist austada. Kuigi iseenesest ju vahet pole - teema jääb foorumisse lugemiseks ikkagi, ainult et kui hiljem peaks kellelgi olema midagi asjalikku öelda, ei saa ta seda antud teemas enam teha.
Garrett ACE 250
Die Fahne Hoch!
Kasutaja avatar
funker
Veteran
Postitusi: 4527
Liitunud: E Veebr 11, 2008 7:40 pm
Asukoht: Reval Estland

Postitus Postitas funker »

Kriuks kirjutas:
majakavaht kirjutas:Loodetavasti pole see märk sellest, et mees ka iseendaga lõpparvet plaanib teha või et teda ennast pannakse lukku.
:shock: :?
Ei, mul pole mingit siseinfot, see vaid foorumikaaslase üle muretsemine. On ju hullud ajad ja ajalugu on näidanud, et lõpparvete tegijad kalduvad ka muid pooleliolevad teemasid lõpetama...
TigeSiil
Huviline
Postitusi: 363
Liitunud: T Nov 27, 2007 12:33 pm

Postitus Postitas TigeSiil »

Vattan, et olen jututeemaks sattunud. Annan siis omapoolse seletuse, et asjad külamulaks ei läheks.
Nimelt olen siin juba pikemat aega ühe modega (mitte uscha) jamanud teemal "postitused kahes foorumis". Tema tahe oli, et ui ma panen postituse militaar.netis, siis siia enam piltidega jne ei paneks, vaid paneksin lingi. Mina sellega päri ei olnud, sest kui ma panen kuldsesse börsi kuulutuse, siis ma Soovi ei pane viidet või linki Kuldse börsi kohta. Ja ei kliki ma ka ise eriti linkide peal, mis teist foorumit copyvad. Kuna aga see mode järjepidevalt mu postitusi kustutas, siis mõtlesingi, et mis seal ikka, kui mõni tahab oma komplekse välja elada, siis võib seda ka minu postitusteta teha.
Jätsin alles vaid sõbra asjade müügisaidi, sest tema käib ise seda saiti kiikamas, kasutaja ta siin ei ole, aga siin ta käib vahest asju vaatamas.
Ma ei leia vajadust kahel identsel foorumil, kui ühes lastakse ainult linke teise kohta panna :lol: Nii lihtne ongi. ei kavatse ma mingit lõpparvet teha ja kontaktid, mis siin loodud ei kao ka selle foorumita kuhugi, meilid ja tel.nrid olemas.
Proovik panin nüüd mõned postitused jälle mitte linkidena üles ja ootan nüüd seda hetke kui tubli mode need jälle ära pühib.

Edu kõigile!
http://www.album.ee/TigeSiil
Kasutaja avatar
seiu
Kasutaja
Postitusi: 52
Liitunud: E Okt 22, 2007 11:38 pm
Asukoht: Ösel

Postitus Postitas seiu »

Ei ole mõtet modedega vaielda, nende sõna siin on seadusex ja pole raske arvata, kes lõpux peale jääb! Kui ühes foorumis on juba pildiga kuulutus, siis teise ainult linki postitades kõigil kohe selge, millises foorumis ost-müük tegelikult toimub :idea: Neid juhuseid on olnud, kus pakkumisi tehaxe mõlemal pool korraga :roll:
Vasta

Mine “Kõrts/Pub”