Rahulolu EESTI POSTi // OMNIVAga..

Siin võib arutada teemadel, mis ei puutu üldse sõdade valdkonda ...
Vasta
Kasutaja avatar
Borja
Veteran
Postitusi: 1633
Liitunud: R Dets 21, 2007 10:00 am
Asukoht: Siilis

Rahulolu EESTI POSTi // OMNIVAga..

Postitus Postitas Borja »

Et kuidas on kogujad rahul tänase OMNIVAga :?:

Et kas ma olen ainus, kellele selle monopoolse kontoora täielik jõuetus käidelda detsembri jooksul välismaalt saabunud pakke on hakanud näkku panema :evil:
Otsin Tallinn ARSENAL-i varianti Mossini täägist..
Vahipataljoni auvahtkonna M14-automaatvindi M6-tüüpi kroomitud paraadtääki tahan ka..

Võib pakkuda kõiki eksootilisi tääke..
uudishimulik
Veteran
Postitusi: 1191
Liitunud: T Nov 07, 2006 2:35 pm
Asukoht: Tartu

Re: Rahulolu EESTI POSTi // OMNIVAga..

Postitus Postitas uudishimulik »

OMNIVA on üks kõige mõtetum firma. Probleeme on olnud pakkide paki sisu purunemises(vist mängivad jalgpalli). Uksed pole tulnud lahti keerukamates ilmastikutingimustes. Terminaliga on PIDEVALT probleemid(ei saa maksta).Kviitungi saamine on juba väga suur luksus. Kui helistad neile, jäädki ootama(ju on niipalju probleeme). Kui lõpuks teenindaja kätte saad, öeldakse et tulge paari tunni pärast tagasi või tahetakse kuskile postkontorisse pakk saata et saaks paari päeva pärast kätte. Ei hakka üldse rääkima tähtaegadest. Natuke parem hind võrreldes näit. Smartpostiga ei vääri küünlaid. Peale selle ei tööta nad ka nädalavahetustel. Olen võimalusel neid täiega ignoreerinud. Kui ma olen pidanud nendega tegemist tegema olen jälle kahe käega peast kinni pidanud hoidma. Kõigehullem selle asjaga on see, et midagi ka ei ole nende aastatega muutunud.

Toon ühe näite Smartpostiga. Olnud ainult üks intsident. Kapi uks ei avanenud. Helistasin klienditeenindajale. Küsis kas olen veel aparaadi juures. Palus mul minna kolmanda parempoolse püstaku juurde. Alt neljas kapp. Avas selle kaugjuhtimis teel ja palus ust korraks lükata. Intsident kestis paar minutid ja lahkusime sõpradena, :D
Kasutaja avatar
ivalO
Moderaator
Postitusi: 8175
Liitunud: E Aug 08, 2005 12:04 am
Asukoht: Lilleküla

Postitus Postitas ivalO »

Minu soovitus on vältida Omnivat!

Ma ei tea, kuidas on lood rahvusvaheliste saadetistega, aga kapimajandus on neil küll pask.

Kaks korda on minu poolt Merimetsa Selverisse tellitud pakid rännutatud suvalistele aadressidele.
Esmakordselt Lauluväljaku Maximasse ja nüüd hiljuti sadama Nauticasse!

Helistasin kolmel päeval, keegi kõnedele ei vastanud, samuti jäid vastuseta kaks minu poolt saadetud meili.
Telefonist möliseb vastu automaatvastaja ja seletab, kui kliendisõbralikud ja hoolivad nad on!
Võtsin jalad selga ja kobisin linna teise otsa oma kolu järele.
Kasutaja avatar
muhumetsad
Huviline
Postitusi: 804
Liitunud: P Sept 14, 2014 9:47 am

Re: Rahulolu EESTI POSTi // OMNIVAga..

Postitus Postitas muhumetsad »

Jöuluajale kohaselt tuleb vötta asja rahulikult...nagu küla koerale , niimoodi koer külale...näidiseks tegin ühe positsiooni ja siit vöib kannataja edasi möelda , et äkki müüa kilo värsket liha vöi koguni kala , veelparem katkilöödud värskeid mune , mis jääb Omniva lattu määramata ajaks seisma vöisiis ostja " unustab " selle välja vötta ja see viiakse Omniva vahelattu tagasi ca 6 kuuks...Uue Aasta nalja ju kuhjaga , kas pole ... : https://www.osta.ee/index.php?fuseactio ... =117373282
vale-krabipulgad.jpg
vale-krabipulgad.jpg (21.15 KiB) Vaadatud 16572 korda
Pudelid ja kaardid on peamised
Kasutaja avatar
labidamees
Veteran
Postitusi: 1862
Liitunud: L Nov 24, 2007 5:40 pm

Re: Rahulolu EESTI POSTi // OMNIVAga..

Postitus Postitas labidamees »

Minu arust on Omniva igati vinks-vonks.Ükskord tulin õhtul purjus peaga ja vaatasin,et keegi on kapi ukse lahti unustanud.Sain öö ilusti ära magada ja hommikuks oli tekk ka peale pandud.
Kasutaja avatar
Baldhur88
Huviline
Postitusi: 317
Liitunud: L Dets 12, 2009 1:50 pm
Asukoht: Pernau

Re: Rahulolu EESTI POSTi // OMNIVAga..

Postitus Postitas Baldhur88 »

Mingi imelik värk on nende uute kappidega mis igale poole ülesse pandi. Nendega nagu osta pakke ei saagi saata või olen mina loll. Seda koodi nad ei tunnista. Pühade ajal nad ka vist kappe ei tühjenda, helistada pole ka mõtet, nagu siin eespool mainiti.
Kasutaja avatar
ivalO
Moderaator
Postitusi: 8175
Liitunud: E Aug 08, 2005 12:04 am
Asukoht: Lilleküla

Re: Rahulolu EESTI POSTi // OMNIVAga..

Postitus Postitas ivalO »

labidamees kirjutas:Sain öö ilusti ära magada ja hommikuks oli tekk ka peale pandud.
Iga kord nii hästi ei lähe!
Hiljaaegu viidi üks magaja Merimetsa Omniva kappide tagant õkva surnukuuri.
Kasutaja avatar
labidamees
Veteran
Postitusi: 1862
Liitunud: L Nov 24, 2007 5:40 pm

Re: Rahulolu EESTI POSTi // OMNIVAga..

Postitus Postitas labidamees »

Ja-jahh ... ega omniva polegi mingitele nõrkadele!
Kasutaja avatar
Frundsberg
Huviline
Postitusi: 754
Liitunud: P Juul 23, 2006 6:40 pm

Re: Rahulolu EESTI POSTi // OMNIVAga..

Postitus Postitas Frundsberg »

Minu kogemus Eesti Postiga ja ka välismaa analoogidega oli igati positiivne. Kui midagi isegi ära kadus või saabus pakend avatuna, siis oli neid juhtumeid kindalt alla 1% juhtudest. Nüüd on aga pidev jama - eriti Saksast tulevaid pakke edastab mitte Omniva vaid DPD. Neil on minu number, aadress ja e-mail teada. hoolimata sellest üritatakse pakke väidetavlt kätte toimetada keset tööpäeva ja siis muidugi teadet ei jäeta. Mis tähendb seda, et kui on rohkem asju teel, siis on mõistlik nendega otse suhelda helistades. mis aga paraku tihti ei aita, sest tundub, et omavahel neil info ei liigu. Kokkuvõtvalt on postiteenus kordades halvem kui 20 aastat tagasi.
Palun alati pakkuda NSDAP varase perioodi parteimärke.
Vasta

Mine “Kõrts/Pub”