Niisama..

Siin võib arutada teemadel, mis ei puutu üldse sõdade valdkonda ...
Kasutaja avatar
Borja
Veteran
Postitusi: 1633
Liitunud: R Dets 21, 2007 10:00 am
Asukoht: Siilis

Niisama..

Postitus Postitas Borja »

...et olen ma ainus vä, kellele tundub, et see foorum hakkab välja surema :?
Otsin Tallinn ARSENAL-i varianti Mossini täägist..
Vahipataljoni auvahtkonna M14-automaatvindi M6-tüüpi kroomitud paraadtääki tahan ka..

Võib pakkuda kõiki eksootilisi tääke..
Kasutaja avatar
ivalO
Moderaator
Postitusi: 8175
Liitunud: E Aug 08, 2005 12:04 am
Asukoht: Lilleküla

Re: Niisama..

Postitus Postitas ivalO »

Ei ole Sina ainus!
Huvi sõjanduse ja ajaloo vastu oli meil esemekeskne moehaigus.
Trendid aga vahetuvad.
Teiselt poolt hakkab vist foorumite aeg otsa saama, rahvas kolib puukidesse ja muudesse kähkuka võrkudesse.
Praegused postitajad võib vast kahe käe sõrmedel kokku lüüa?

Ja eks Eestimaa sõjakolust tühjaks ka jäänud, maa väike ja vaene.
Kogujatele veel üht-teist pudeneb, huvilistele enam mitte.
Viimati muutis ivalO, N Okt 09, 2014 11:03 am, muudetud 1 kord kokku.
Raudrist
Veteran
Postitusi: 2549
Liitunud: L Apr 22, 2006 8:48 pm

Re: Niisama..

Postitus Postitas Raudrist »

Kahju jah. Igal pool nii. Vene foorumites kah vaid moderaatorid ongi jäänud.
PALUN PAKKUDA EW JA TSAARI-VENE MÄRKE , MEDALEID , VORMIELEMENTE , POSTKAARTE , FOTOSID, DOKUMENTE JA MUUD.
5223353
uudishimulik
Veteran
Postitusi: 1191
Liitunud: T Nov 07, 2006 2:35 pm
Asukoht: Tartu

Re: Niisama..

Postitus Postitas uudishimulik »

Kuna riigi poolt vaadatuna paistab olevat kõik kogujad potensiaalsed riigikukutajad. (Teate küll roostes rauad, tikktäägid jne.) Ei julgeta enam isegi seaduskuulekaid asju postitada. Krt. seda teab mis tujus mõni riigiametnik hetkel on.
Kasutaja avatar
desert eagle
Huviline
Postitusi: 608
Liitunud: P Juul 16, 2006 2:28 pm
Asukoht: Tartu.

Re: Niisama..

Postitus Postitas desert eagle »

Nii ta on et militaari kogujad on ära hirmutatud ja ei aruta enam oma hobi üle avalikult.Toon siin kohal mõne näite.Kunagi oli väga populaarne kuumade kuude teema kes kusagilt miskit sai.Enam ei räägi keegi eriti sellel teemal.Täiesti ära koomas on teema näiteks Kurtna laadal käigu ja sealt saadu kohta.Kindlasti ei ole kogumine moetrendi värk mis on kadunud.Vanavara laatadelt ja ostast ostetakse asju hoogsalt ja hinnad aina tõusevad.
Kasutaja avatar
speedsta
Veteran
Postitusi: 1489
Liitunud: N Mär 23, 2006 5:37 pm
Asukoht: Tartu

Re: Niisama..

Postitus Postitas speedsta »

Tundub nii, et kui on esemeid (pilte), siis on ka elu. Ma nüüd ei tea enda vabanduseks midagi öelda, pole jah juba hulga aega midagi omandanud ega maa seest välja kaevanud. Huvi on, aga igast janti kokku ostma ka ei tõtta. Võiks ju öelda, et palju asju on puudu (kust läheb piir?), aga teisalt et kõnetaks omandama, peab mingi kiiks juures olema. Naisinimeste ja tsiklite pihta mõtlen rohkem, aga militaarhuvi küll maha ei mata. Kirjutagu need, kellel sulg terav ja asju tihkelt käes :)
Kasutaja avatar
eestileegion
Huviline
Postitusi: 435
Liitunud: T Mär 11, 2008 1:52 pm
Asukoht: Järvamaa

Re: Niisama..

Postitus Postitas eestileegion »

Pessimistid. Kui kaasfoorumlastel millestki rääkida pole, siis on see ju positiivne, järelikult on kõigi kollektsioonid täiuslikkusest küllastunud!
Aga nali naljaks, probleem on tõesti üleüldine ja ma julgeks samuti panna süü sotsiaalmeediale ja muule sellisele, mis ka meiesuguseid haigeid inimesi endasse tõmbab, kuna ühiskond seda nõuab. Aga üritagem kõik sellele murele vastu seista ja ajame seda asja edasi :wink:
Tegin uue "kuuma" teema ka, kuigi jubedalt oli tahtmine ta soojaks nimetada. Ega´s fotomaterjal pea ainult paraadmõõkade ja kindrali vormidega piirduma, ka väikseid asju on tore vaadata!
Kasutaja avatar
Coger
Huviline
Postitusi: 322
Liitunud: K Mär 21, 2007 3:41 pm
Asukoht: Pärnu

Re: Niisama..

Postitus Postitas Coger »

speedsta kirjutas:Tundub nii, et kui on esemeid (pilte), siis on ka elu. Ma nüüd ei tea enda vabanduseks midagi öelda, pole jah juba hulga aega midagi omandanud ega maa seest välja kaevanud.
Sama siin. Ning noh- vanuse ja perekonna kasvamisega tulevad ka muud hobid ja tegemised peale ja oi kui palju on tekkinud "auke" kuhu raha panna:)
sturman
Huviline
Postitusi: 498
Liitunud: P Mär 23, 2008 5:15 pm
Asukoht: võrumaa,antsla

Re: Niisama..

Postitus Postitas sturman »

ega suures hirmus enam väga ei taheta leitud asjadest pilte üles panna,kuigi leide ei ole vähemaks jäänud.pole veel tühjalt kordagi metsast tulnud.ära on foorumlased hirmutatud.minu tutvusringkonnas on enamus üle läinud mündiotsimise peale.nii et jõudu militaristidele.
Kasutaja avatar
labidamees
Veteran
Postitusi: 1862
Liitunud: L Nov 24, 2007 5:40 pm

Re: Niisama..

Postitus Postitas labidamees »

Kui sa arvad,et mündiotsimine on probleemivaba tegevus siis eksid.Seeni ja marju korjata vast?
Kasutaja avatar
Borja
Veteran
Postitusi: 1633
Liitunud: R Dets 21, 2007 10:00 am
Asukoht: Siilis

Re: Niisama..

Postitus Postitas Borja »

labidamees kirjutas:Kui sa arvad,et mündiotsimine on probleemivaba tegevus siis eksid.Seeni ja marju korjata vast?
..dadaa - ja õllepurke koguda :mrgreen:
Otsin Tallinn ARSENAL-i varianti Mossini täägist..
Vahipataljoni auvahtkonna M14-automaatvindi M6-tüüpi kroomitud paraadtääki tahan ka..

Võib pakkuda kõiki eksootilisi tääke..
Kasutaja avatar
Borja
Veteran
Postitusi: 1633
Liitunud: R Dets 21, 2007 10:00 am
Asukoht: Siilis

Re: Niisama..

Postitus Postitas Borja »

desert eagle kirjutas:...täiesti ära koomas on teema näiteks Kurtna laadal käigu ja sealt saadu kohta.Kindlasti ei ole kogumine moetrendi värk mis on kadunud.Vanavara laatadelt ja ostast ostetakse asju hoogsalt ja hinnad aina tõusevad.
KURTNA koha pealt ma ütleks nii, et:
a) militaarkola % väheneb seal selgelt iga aastaga
b) vanatehnika % püsib enamvähem sama
c) aga tõuseb igasuguse muu suvalise vanavara ja -kola %

Konkreetselt täägikogujana vaatsin peale eelmist pühapäeva, et mul ei ole enam erilist mõtet järgmisele KURTNA laadale minnagi, sest:
a) tääke pakuvad seal viimastel aastatel korralikus valikus vaid kaks diilerit (üks Tallinnast ja teine Riiast) ja nendega kaubategemiseks ei pea laata ootama
b) muudel müüjatel olid vaid mõned üksikud äraeksinud kehvas seisundis ja ebahuvitavad isendid
Otsin Tallinn ARSENAL-i varianti Mossini täägist..
Vahipataljoni auvahtkonna M14-automaatvindi M6-tüüpi kroomitud paraadtääki tahan ka..

Võib pakkuda kõiki eksootilisi tääke..
uudishimulik
Veteran
Postitusi: 1191
Liitunud: T Nov 07, 2006 2:35 pm
Asukoht: Tartu

Re: Niisama..

Postitus Postitas uudishimulik »

Konkreetselt täägikogujana vaatsin peale eelmist pühapäeva, et mul ei ole enam erilist mõtet järgmisele KURTNA laadale minnagi, sest:
a) tääke pakuvad seal viimastel aastatel korralikus valikus vaid kaks diilerit (üks Tallinnast ja teine Riiast) ja nendega kaubategemiseks ei pea laata ootama
b) muudel müüjatel olid vaid mõned üksikud äraeksinud kehvas seisundis ja ebahuvitavad isendid


Enam-vähem sama jutt käib ka kastinduse kohta.
Aga ma ei põe.Tuleb leida uusi väljakutseid. Olen hakanud näit.korjama vaikselt Ims-ist ülespoole. Ega see krooniline kogumishaigus ei tagane. Ärge unustage kogujate motot: VÕIDAB SEE, KELLEL ON SURRES KÕIGE ROHKEM ASJU :D
Kasutaja avatar
tonu
Veteran
Postitusi: 1104
Liitunud: T Juul 05, 2011 12:29 pm
Asukoht: Läänemaa

Re: Niisama..

Postitus Postitas tonu »

Ärge nüüd võitlusmoraalil langeda laske kui koguaeg massiliselt midagi uut ja ennenägematut peale ei tule. Mina olen küll igapäevane külastaja näiteks ja jälgin huviga ka pisemaid ja tavalisemaid asju mis on ka huvitav! Kahjuks ka endal see kergem pool ületatud ja uued asjad mida eksponeerida visad tulema, kuid ikkagi on vahva siin ühiste huvidega kogukonda hoida ja oma tegemisi tutvustada!
Kasutaja avatar
labidamees
Veteran
Postitusi: 1862
Liitunud: L Nov 24, 2007 5:40 pm

Re: Niisama..

Postitus Postitas labidamees »

+1
Vasta

Mine “Kõrts/Pub”