Varastatud tööriistad

Siin võib arutada teemadel, mis ei puutu üldse sõdade valdkonda ...
Vasta
Kasutaja avatar
frits66
Huviline
Postitusi: 634
Liitunud: K Apr 29, 2009 8:34 pm
Asukoht: Rakvere vald Tõrma
Kontakt:

Varastatud tööriistad

Postitus Postitas frits66 »

Tallinna vanalinna objektilt täna öösel varastatud tööriistad.
Kui kellelegi peaks pakutama selliseid tööriistu siis oleks info eest tänulik.Milwaukee akutrell kohvriga,Milwaukee ketaslõikur,AEG lööktrell vahetatava padruniga kohvris oma 30 SDS puuriga,suur vurrsaag punase kõvasulamist kettaga,2 laserit üks täiesti uus kasutamatta.Akudega komplekt tiigersaag,ketaslõikur,akutrell,kruvikeeraja kõik MAKITA.Alupeks aku torupress,kõvasulam freesid,2 eraldi ketaslõikurit suur ja väike Makita ja veel palju peenemat pudi tööriistu.Arvan ise et asjad võivad ujuda välja Tallinnas.
Kuna paljud tööriistad mis võeti suht spetsiifilised siis koduses majapidamises nendega teha pole midagi ja kindlasti proovitakse rahaks teha.
Oleks iga vihje eest tänulik.Tel.5110292 Ulvar
Mulle võib alati pakkuda Rakverega seotud postkaarte.
Kasutaja avatar
ivalO
Moderaator
Postitusi: 8181
Liitunud: E Aug 08, 2005 12:04 am
Asukoht: Lilleküla

Re: Varastatud tööriistad

Postitus Postitas ivalO »

Tavaliselt ujuvad sellised asjad välja Balti jaama turul.
Kasutaja avatar
frits66
Huviline
Postitusi: 634
Liitunud: K Apr 29, 2009 8:34 pm
Asukoht: Rakvere vald Tõrma
Kontakt:

Re: Varastatud tööriistad

Postitus Postitas frits66 »

Paraku küll aga raske arvestada millal sest olen juba kahel hommikul seal ringi teinud.Teiste tööriistu on ja näha et profi riistad ja kallid asjad.Minu kraami vedas ära spetsialist kes teadis mida võttis valis välja teemant freesid ja kõik sds puurid samuti kõik kõvasulam kettad.Kuna läksid 2 firma ja minu tööriistad siis kokkuvõttes kahju 16 tuhat kuskil.firmade Ilti profi riistad enamus tonn ja paar tükk siis samas võttis köögis maha tööstusliku kalli kraani millest tavakodanikul pole halli aimugi kuidas ja mis järjekorras seda maha monteerida.Samuti võttis lahti paigaldatud hundi samuti oskuslikult.Tänaseks tean ka 99% kes selle varguse taga aga kuna inimene kes seal toimetas teadis ka väga hästi kaamerate asukohti ja kuskile peale pole oma moluga jäänud.Ja pole kuidagi juhtniiti et asju kokku tõmmata.Siseniti nii peenelt et varas tänavalt seda ei suudaks.Pätt selle maja haldur vesi+elektri korrashoid.Aga tegelen sellega kuidas ta sõrmed sahtlivahele jõuaksid.
Mulle võib alati pakkuda Rakverega seotud postkaarte.
Vasta

Mine “Kõrts/Pub”