StefaniW võlsingut

Kardad, et on koopia? Postita siia!
Otsid kinnitust eseme originaalsuse kohta? Postita samuti siia!
Vasta
valeri6
Kasutaja
Postitusi: 30
Liitunud: R Mai 11, 2007 7:49 pm
Asukoht: põlvamaakond

StefaniW võlsingut

Postitus Postitas valeri6 »

Tere seline mure ,Mul juba oli probleme sele inimesega,Usaldus temale lõpes.Mina ostsin tema käest kokku medaleid 50500 EEK ja tema jutu jargi et tema ostab sakslasee käest keda usaldab,et kui on probleme kohe tagasi.Mina satsin müüki kõik tema ostetatut medalit ROMAN ALPATOVILE ,mõtlen et kegi teda ikka teab.Tema pani kalimad asjat forumile www.germancombatawards.com .Tema on seal PCA. ja inimesed ütlesid oma arvumine et praigu kuskilt 15000EEK on võlsingut .Telefani Stefani ei võta vastu näeb et mina helistan,Kirjutasin arvuti kaudu sain vastus et sele jamaga ei taha tegutseda.Tema tötab saksamaal pakusin et võta kaasa ja te ise ekspertisi ei ole nõus.Ja nüüd 2 päeva ei vasta mulle ,aga mina mõtlen et 15000 ei ole veel lõp summa,teised veel on forumil.Mina otsustasin et teen veel üks kord ekspertisi ja kui jalle on sama otsus lihsalt minna polizei las urivat.Sest raha ei ole väike ,Aga mida teie sovitate
Kasutaja avatar
Frundsberg
Huviline
Postitusi: 754
Liitunud: P Juul 23, 2006 6:40 pm

Postitus Postitas Frundsberg »

Siin vist mingi aeg tagasi oli Sinu poolt ka analoogne teema kus süüdistasid Stefanit sulle võltsitud Kriegsmarine kortiku ja aumärkide müümises?
Palun alati pakkuda NSDAP varase perioodi parteimärke.
Kasutaja avatar
ivalO
Moderaator
Postitusi: 8175
Liitunud: E Aug 08, 2005 12:04 am
Asukoht: Lilleküla

Postitus Postitas ivalO »

Kurb lugu muidugi, samas ei saa aru, miks soetatakse sellises summas kaupa eelnevalt selle originaalsuses veendumata?
Meil puuduvad selle ala eksperdid ja siinsed ärksamad foorumlased enne ostu ikka nõu küsinud WAF-ist või combatawardsist.
valeri6
Kasutaja
Postitusi: 30
Liitunud: R Mai 11, 2007 7:49 pm
Asukoht: põlvamaakond

rr

Postitus Postitas valeri6 »

[quote="Frundsberg"]Siin vist mingi aeg tagasi oli Sinu poolt ka analoogne teema kus süüdistasid Stefanit sulle võltsitud Kriegsmarine kortiku ja aumärkide müümises?[/quote] -------------------------------------------------------------------------------------- Tere vot selle kortikuga jama akkas ki pihta,Tema venitas kortiku est raha tagastamist umbes 5 kuud,Ja siis tegi kavalam asemele tõi medalit,mida mina pidin võtma sest lootus et saat raha ei olnut.Mina inimesi usaldan kui inimene utles et lomulikult original ja tagastada saab saksamale iga kell.RAUDRIST teeb minu jaok ekspertisi teis korda ja kui tuleb sama olukord et võlsingut,Vot tahaks teie arvumist mist teha,Praigu on forumil uleval POLIZEI 25 astad karbis mis maksiss 6000,RAUD RIST 1 klassi kruviga karbis ja kui neet on ka võlsingut siis summa on juba üle 20000 EEK,mina mõtlen kui ta ise ei ole nõus ekspertiisi teha ja raha tagastada tuleb ikka polizei pörtuda
Üksik Hunt

Postitus Postitas Üksik Hunt »

Mis ma oskan kosta, kui olla aus, siis foorumitest saadav hinnang ei ole alati 100% ka audentne, näiteid ei hakka tooma, muidu mõni sellist hindamist ülistav ja samas ise nii pettasaanud foorumlane võib solvuda. Aga kui tahad sellega tegelda helista mulle 58338969 ja aitan sul teha neile asjadele ka audentse ekspertiisi ja ka edaspidiseks asjaajamiseks saad juriidilist abi minu kaudu kui soovid. KUIDAGI VÄGA ÜLE HAKKAVAD AMATÖÖRID VISKAMA - AEG ON ILMSELT KÜPS NÄIDISPOOMISEKS. Ilma selliste lüketeta paraku turgu ei puhasta ja eks me kõik soovi ajada äri ausalt.
valeri6
Kasutaja
Postitusi: 30
Liitunud: R Mai 11, 2007 7:49 pm
Asukoht: põlvamaakond

ff

Postitus Postitas valeri6 »

[quote="Üksik Hunt"]Mis ma oskan kosta, kui olla aus, siis foorumitest saadav hinnang ei ole alati 100% ka audentne, näiteid ei hakka tooma, muidu mõni sellist hindamist ülistav ja samas ise nii pettasaanud foorumlane võib solvuda. Aga kui tahad sellega tegelda helista mulle 58338969 ja aitan sul teha neile asjadele ka audentse ekspertiisi ja ka edaspidiseks asjaajamiseks saad juriidilist abi minu kaudu kui soovid. KUIDAGI VÄGA ÜLE HAKKAVAD AMATÖÖRID VISKAMA - AEG ON ILMSELT KÜPS NÄIDISPOOMISEKS. Ilma selliste lüketeta paraku turgu ei puhasta ja eks me kõik soovi ajada äri ausalt.[/quote]------------------------------------------------------------------------------------------------------------Suur tanu homme helistan.Mina ka mõtlen et vaja puhastada turgu--
Kasutaja avatar
MK
Huviline
Postitusi: 186
Liitunud: K Dets 13, 2006 11:25 pm
Asukoht: Rewal

Postitus Postitas MK »

No ühe subjektiivse avalduse peale kedagi risti naelutada on vast veidi ennatlik.Ise küll ei tahaks kohtumõistja rollis olla. :? Olen ka StefanW käest mõned vidinad ostnud ja pole absoluutselt mingit probleemi olnud.Loodan,et osapooled suudavad saavutada kompromissi ja asi laheneb...
Pole ju sellist jama kellegile vaja :evil:
Üksik Hunt

Postitus Postitas Üksik Hunt »

Need paljukirutud märgid nüüd minukäes ja on küll koopiad. Eelmine kirjutaja rääkis siin kompromissist, see ju lihtne andku StefanW ostjale raha tagasi ja vabandagu, et ei teadnud mida müüs ning ongi asi lahenenud, aga kuna ta kompromissi ei soovi, siis tuleb asja ka teistmoodi ajada.
Kasutaja avatar
kortik
Veteran
Postitusi: 4146
Liitunud: K Nov 23, 2005 1:03 pm
Asukoht: Muistne Läänemaa

...

Postitus Postitas kortik »

Väga kurb, õpetlik lugu. Ootaks huviga ka teise osapoole selgitusi. Loomulikult, kui need üldse tulevad... Eks need hullud päevad kõikvõimalike võltsingutega algasid juba aastaid tagasi. Nüüdseks on asi muutunud päris totaalseks. Kuidas äkki on kõikvõimalikud kauplused täis "ilusat" kaupa ja müüjate jutt ikka ühesugune- "Kindla mehe käest Saksamaalt/ Venemaalt saadud". Ise tegelen pikki aastaid NL autasudega ja päris huvitav on kauplusi külastada. Kui mõni aasta tagasi olid letid teatud autasude koha pealt tühjad, siis praegu kohtad ka väikelinnade kauplustes ridade kaupa medaleid- "Viini vallutamine", "Budapesti vallutamine" , "Belgradi vabastamise eest", "Odessa kaitsmine", "Sevastoopoli kaitsmine", (nimekirja võiks jätkata. Kaupmeeste sõnul "peaksid" asjad olema ÕIGED. Mõnes kaupluses küsitakse õiget turuhinda, mõnes aga on autasu lausa paar sotti odavam. Eriti hea, kui hakkad kaupluses bluffima ja algajat mängides uurid ühe või teise autasu päritolu kohta. Siis võib saada lausa imelisi vastuseid. Näiteks, et komplekti, mis koosneb medalitest Viini, Belgradi ja Königsbergi eest tõi kolm päeva tagasi ühe Eesti Laskurkorpuse mehe lesk. (Kõik ju teavad, kuidas Eesti laskurkorpus neid linnu vabastas :shock: ).
Nii, et silmad lahti ja aju tööle, enne, kui üht või teist asja ostma hakkab :!: :!: :!:
ajalugu, ajalugu ja ajalugu...
kass
Veteran
Postitusi: 3239
Liitunud: K Aug 24, 2005 2:07 pm

Postitus Postitas kass »

Nagu Ivalo mainis. Enne ostu kraam üle kontrollida väljamaa foorumitesja asi kaross. Koopiaid tänapäeval igalpool liikvel. Kuangi ei tea.
Üksik Hunt

Postitus Postitas Üksik Hunt »

Ma ei väsi kordamast, et see väljamaa foorumitest tulev inf on nende inimeste subjektiivne arvamus. Nad on küll osaliselt suured spetsialistid aga neil pole mingit vastutust, vastutab ikka ekspert kes väljastab ka kirjaliku ekspertiisiakti ja see on ainuke asi mida aksepteerib ka meie seadus, kui oleks keegi sealt foorumist öelnud, et mõni märk on õige ja see hiljem osutub heaks võltsinguks pole ju kellegile kurta. Suht loogiline vähemalt minule on, et kui märgi hind on alates 300.- eur'i tehakse sellele ka ekspertiis.
Kasutaja avatar
tossom
Veteran
Postitusi: 1010
Liitunud: T Mai 23, 2006 10:57 pm

Postitus Postitas tossom »

Tore Valeri, et see asi Sul lahenemas on. Müüja peab alati võtma vastutuse ja kui asi on jama, kauba tagasi võtma ja ka raha ostjale tagastama. Ja ei mingit juttu rohkem.
Mis teeb aga asja eriti hulluks on see, et tundub, et müüja ei tea ise ka mida ta müüb, siis no andke andeks, tegele millegi muuga.
Vene medalite puhul võltsitakse praegu praktiliselt kõike, aga usun, et väikelinna poodide puhul on ikka võimalus oma raha tagasi saada. Ka algajana tuleb lihtsalt öelda, et ostan, kuid kontrollin ära ja kui on jama toon tagasi. Üldjuhul ollakse sellega ka nõus.
Eesti on nii kuradima väike, et kõik tunnevad niikuinii kõiki ja mingi sellise pasaga oma nime määrida oleks lihtsalt rumal. Müües ühe korraliku asja algajale kogujale, on kindel, et ka järgmised ostetakse sinu käest.
Vasta

Mine “Originaal & Koopia/Authentic & Fake”