V: Medal

Osta, müü ja vaheta ...
Kasutaja avatar
tonu
Veteran
Postitusi: 1105
Liitunud: T Juul 05, 2011 12:29 pm
Asukoht: Läänemaa

V: Medal

Postitus Postitas tonu »

Sihuke ootamatu teema mulle endalegi aga kuivõrd puudutab pere ajalugu siis neelan selle mõrupilli alla :D Nimelt olen ma selles teemas päris tume ja soetasin pahaimamatult sihukese medali oma vanaisa tunnistuse kõrvale, ei pannud tähelegi et lindid ju täitsa erinevad. Nüüd siis vahetaks selle medali tubli Tartu raudtee depoo mehanikule kohase medali vastu. Mingi nipiga oli ametivõimudel kahe silma vahele jäänud tema lähedased sugulussidemed fassistide poolel teeninutega.
DSC_0024 (1280x857).jpg
Raudrist
Veteran
Postitusi: 2549
Liitunud: L Apr 22, 2006 8:48 pm

Re: V: Medal

Postitus Postitas Raudrist »

Mitte ainult lindid, vaid ka medalid ise on erinevad. Sulle vajalik on punasest vasest ja kirjad tagaküljel ka hoopis teised.
PALUN PAKKUDA EW JA TSAARI-VENE MÄRKE , MEDALEID , VORMIELEMENTE , POSTKAARTE , FOTOSID, DOKUMENTE JA MUUD.
5223353
punkriehitaja
Huviline
Postitusi: 879
Liitunud: L Mär 20, 2010 11:42 am

Re: V: Medal

Postitus Postitas punkriehitaja »

mul sihuke ilus medal olemas.
Manused
DSC01433.JPG
DSC01432.JPG
DSC01434.JPG
Kasutaja avatar
tonu
Veteran
Postitusi: 1105
Liitunud: T Juul 05, 2011 12:29 pm
Asukoht: Läänemaa

Re: V: Medal

Postitus Postitas tonu »

Tänud Raudrist ja kas punkriehitaja on nõus vahetusega?
punkriehitaja
Huviline
Postitusi: 879
Liitunud: L Mär 20, 2010 11:42 am

Re: V: Medal

Postitus Postitas punkriehitaja »

mille,kelle vastu.
Kasutaja avatar
tonu
Veteran
Postitusi: 1105
Liitunud: T Juul 05, 2011 12:29 pm
Asukoht: Läänemaa

Re: V: Medal

Postitus Postitas tonu »

Minu tagasihoidlik pakkumine ole selle sama pildil eksponeeritud medali vastu :wink:
punkriehitaja
Huviline
Postitusi: 879
Liitunud: L Mär 20, 2010 11:42 am

Re: V: Medal

Postitus Postitas punkriehitaja »

siis oleks mul juba 3 sellist medalit,kus Stalin sõja võitis.
Kasutaja avatar
tonu
Veteran
Postitusi: 1105
Liitunud: T Juul 05, 2011 12:29 pm
Asukoht: Läänemaa

Re: V: Medal

Postitus Postitas tonu »

Eks ma olen valmis ka ostma, lihtsalt see sõjavõitjate medal ei sobi minu kollektsiooni ja eks ta võib leida ka uue omaniku
Kasutaja avatar
funker
Veteran
Postitusi: 4527
Liitunud: E Veebr 11, 2008 7:40 pm
Asukoht: Reval Estland

Re: V: Medal

Postitus Postitas funker »

tonu kirjutas: lihtsalt see sõjavõitjate medal ei sobi minu kollektsiooni
Enne Teist maailmasõda asutasid hollandlased ameti, mis kogus andmeid puuetega inimeste kohta kogu riigis.
Selle eesmärk oli hõlbustada tervishoiusüsteemi ja tõesti aidata puuetega inimesi. Kui natsi-Saksamaa Hollandisse tungis,
võtsid nad selle arhiivi enda kontrolli alla ja said sellega ideaalse süsteemi, mille abil need inimesed üles leida ja hukata, sest
natsid tahtsid vabaneda kõigist puuetega inimestest.

Ainukesed, kellel siit foorumist veel lootust on, kui venemaa meid uuesti okupeerib, on kamraadid Kass ja Tossom.
Teiste meelsus on ammu andmebaasidesse salvestatud ja ilmselt seina äärde saatmise järjekord ka juba paigas ;)
Kasutaja avatar
Plönn
Huviline
Postitusi: 721
Liitunud: E Dets 31, 2007 3:11 pm

Re: V: Medal

Postitus Postitas Plönn »

funker kirjutas:
tonu kirjutas: lihtsalt see sõjavõitjate medal ei sobi minu kollektsiooni
Enne Teist maailmasõda asutasid hollandlased ameti, mis kogus andmeid puuetega inimeste kohta kogu riigis.
Selle eesmärk oli hõlbustada tervishoiusüsteemi ja tõesti aidata puuetega inimesi. Kui natsi-Saksamaa Hollandisse tungis,
võtsid nad selle arhiivi enda kontrolli alla ja said sellega ideaalse süsteemi, mille abil need inimesed üles leida ja hukata, sest
natsid tahtsid vabaneda kõigist puuetega inimestest.

Ainukesed, kellel siit foorumist veel lootust on, kui venemaa meid uuesti okupeerib, on kamraadid Kass ja Tossom.
Teiste meelsus on ammu andmebaasidesse salvestatud ja ilmselt seina äärde saatmise järjekord ka juba paigas ;)
Ära Sa ütle, selle Su manitseva monoloogi peale juba ammu ennem mõeldes, olen mina improviseerinud nt kahe vaenupoole solidaarse kooseksisteerimise poodiumi :lol:
Pilt
מוצר מדבקה חבר שעובד בחברה שמיבאים את המסך הנ'ל ממליץ בחום רב לא לגעת ?
Kasutaja avatar
labidamees
Veteran
Postitusi: 1862
Liitunud: L Nov 24, 2007 5:40 pm

Re: V: Medal

Postitus Postitas labidamees »

Ainukesed, kellel siit foorumist veel lootust on, kui venemaa meid uuesti okupeerib, on kamraadid Kass ja Tossom.
Teiste meelsus on ammu andmebaasidesse salvestatud ja ilmselt seina äärde saatmise järjekord ka juba paigas ;)
See on ainult väline fassaad,mis ei tähenda midagi.Alles olukorra tekkides ronivad õiged kameeleonid valguse kätte.Kurat,kas me Pärnus siis meestega ilmaasjata kolm korda nädalas bajaani saatel kükatantsu harjutame!
Kuldsed sõnad -''Reservi peab olema'' ütles...(nime ei mäleta) kui kõik oma küla eided naiseks võttis.
Kasutaja avatar
tossom
Veteran
Postitusi: 1010
Liitunud: T Mai 23, 2006 10:57 pm

Re: V: Medal

Postitus Postitas tossom »

funker kirjutas: Ainukesed, kellel siit foorumist veel lootust on, kui venemaa meid uuesti okupeerib, on kamraadid Kass ja Tossom.
Teiste meelsus on ammu andmebaasidesse salvestatud ja ilmselt seina äärde saatmise järjekord ka juba paigas ;)
Noh, kui mind siin juba mainiti, siis ei saa vastamata jätta. Absurdne ja väga rumal on neid asju niimoodi omavahel automaatselt seostada. MITTE MINGIT VENEMEELSUST, minu jaoks nõukogude autasud lihtsalt puhas ajalugu. Kogutakse, restaureeritakse ka ju näiteks vana nõukaaegset vene tehnikat jne... venemeelsed? Mis teeme siis? Peksame kõik nõukaaegse puruks ja paneme tule otsa ?

Poleks kunagi arvanud, et pean midagi sellist kirjutama ajaloohuviliste foorumisse ja seda aastal 2016.
punkriehitaja
Huviline
Postitusi: 879
Liitunud: L Mär 20, 2010 11:42 am

Re: V: Medal

Postitus Postitas punkriehitaja »

Kasutaja avatar
ivalO
Moderaator
Postitusi: 8181
Liitunud: E Aug 08, 2005 12:04 am
Asukoht: Lilleküla

Re: V: Medal

Postitus Postitas ivalO »

Funker on jälle omale kuuma söepanni pähe tõmmanud.
Alles see oli, kui Kriuks armu heitis, nüüd jälle.
Mitte ei õpi inimene!
Kasutaja avatar
tonu
Veteran
Postitusi: 1105
Liitunud: T Juul 05, 2011 12:29 pm
Asukoht: Läänemaa

Re: V: Medal

Postitus Postitas tonu »

Oh jummel juuli :shock: Lihtne teema oli, et sooviks vanaisa medalitunnistuse kõrvale ka medalit ennast. Ärge nüüd tülli minge selle pärast. Minu kogusse see olemasolev ei sobi sest ma ei soovi oma kogu liiga laiaks ajada ja olen oma valiku teinud mida koguda. Kunagi oli mul kaks töökaaslast, üks endine välgumees ja teine korpusest kes küll rääkis kanget eesti keelt aga ühe pika lõunalaua taga nad istuda ei saanud :D Kui me siin ajame ajaloo teemat siis mõlema poole panus on ju tähtis.
Suletud

Mine “Ost & Müük/Buy & Sell”