Stanislavi orden müügis viimased 24 h

Osta, müü ja vaheta ...
Kasutaja avatar
muhumetsad
Huviline
Postitusi: 804
Liitunud: P Sept 14, 2014 9:47 am

Stanislavi orden müügis viimased 24 h

Postitus Postitas muhumetsad »

Selle haruldase inventari omanikuks võib saada siin : https://osta-ee.postimees.ee/index.php? ... rc=desktop
1_1_36832797.jpg
1_1_36832797.jpg (43.8 KiB) Vaadatud 12614 korda
Pudelid ja kaardid on peamised
Tiit
Huviline
Postitusi: 107
Liitunud: P Juul 26, 2015 3:06 pm

Re: Stanislavi orden müügis viimased 24 h

Postitus Postitas Tiit »

Oksjoni kommentaarides on juttu inventari* tagaküljest. Kas keegi teadjam ehk kommenteeriks?
Kasutaja avatar
funker
Veteran
Postitusi: 4527
Liitunud: E Veebr 11, 2008 7:40 pm
Asukoht: Reval Estland

Re: Stanislavi orden müügis viimased 24 h

Postitus Postitas funker »

Tiit kirjutas:Oksjoni kommentaarides on juttu inventari* tagaküljest. Kas keegi teadjam ehk kommenteeriks?
Võrdle.

http://www.antik-west.eu/index.php?modu ... 98&print=1

Isiklikult mulle tundub, et orden on pihta saanud - esiküljel on osa punast emaili puudu, keskel tundub et on ka
emailil kild ära - nende tõttu arvan, et teiselt poolt on südamikus email täitsa ära purunenud või tulnud. Aga see
on vaid minu arvamus.

Samas eks vastuseid annab seegi et müüja osta.ee küsimuste-vastuse rubriigis kuulutas avalikult, et rohkem ta ei kavatse
küsimustele vastata.
Tiit
Huviline
Postitusi: 107
Liitunud: P Juul 26, 2015 3:06 pm

Re: Stanislavi orden müügis viimased 24 h

Postitus Postitas Tiit »

Tõenäoliselt on teil funker õigus.
1_9_36832804.jpg
st2.jpg
Raudrist
Veteran
Postitusi: 2549
Liitunud: L Apr 22, 2006 8:48 pm

Re: Stanislavi orden müügis viimased 24 h

Postitus Postitas Raudrist »

Orden on poolik. Tagumine tablett (medaljon) puudub. Tavaliselt tükivad kaduma harude vahele joodetud kotkad.
Müüja asjatundmatu ja ülbe esinemine Osta.ee-s on silmapaistev ja järjepidev. Kõige hullem variant on asjatundmatu, kuid samas ülbe müüja.
PS. Mingi haruldusega pole muidugi tegemist. See on kõige levinum tsaariaegne orden üldse.
PALUN PAKKUDA EW JA TSAARI-VENE MÄRKE , MEDALEID , VORMIELEMENTE , POSTKAARTE , FOTOSID, DOKUMENTE JA MUUD.
5223353
Kasutaja avatar
muhumetsad
Huviline
Postitusi: 804
Liitunud: P Sept 14, 2014 9:47 am

Re: Stanislavi orden müügis viimased 24 h

Postitus Postitas muhumetsad »

:D :D :D
Pudelid ja kaardid on peamised
Kasutaja avatar
tossom
Veteran
Postitusi: 1010
Liitunud: T Mai 23, 2006 10:57 pm

Re: Stanislavi orden müügis viimased 24 h

Postitus Postitas tossom »

Selle konkreetse eksemplari puhul on tõesti ainsaks asjaks mida ihaldada materjal millest ta tehtud on. Ja tegelikult võiks selle osta.ee linkide kopeerimise siia üldse keelu alla panna, jube tüütu.
Raudrist
Veteran
Postitusi: 2549
Liitunud: L Apr 22, 2006 8:48 pm

Re: Stanislavi orden müügis viimased 24 h

Postitus Postitas Raudrist »

tossom kirjutas:Selle konkreetse eksemplari puhul on tõesti ainsaks asjaks mida ihaldada materjal millest ta tehtud on. Ja tegelikult võiks selle osta.ee linkide kopeerimise siia üldse keelu alla panna, jube tüütu.
Nõus 100%.
PALUN PAKKUDA EW JA TSAARI-VENE MÄRKE , MEDALEID , VORMIELEMENTE , POSTKAARTE , FOTOSID, DOKUMENTE JA MUUD.
5223353
Kasutaja avatar
funker
Veteran
Postitusi: 4527
Liitunud: E Veebr 11, 2008 7:40 pm
Asukoht: Reval Estland

Re: Stanislavi orden müügis viimased 24 h

Postitus Postitas funker »

Ma ei välistaks osta-ee linkide postitamist, kui siia oleks dubleeritud kogu oluline info müüdavast kaubast.
Küsimus on elementaarses lugupidamises ostja vastu - tahad müüa, PINGUTA KA SELLE NIMEL, KURAT!!!
Praegu lihtsalt suur osa müüjaid viskavad siia lingi ostasse ja kõik. Ma ei viitsi iga linki sinna ostasse vaatama minna.
Siinkohal ettepanek - KOGU müüdav info olgu dubleeritud ka siia, et iga huviline saaks KOHE kätte kogu info, mis
on oluline ja mida müüakse. Kui seda ei tehta, mingu müügiteema kustutamisele moderaatorite poolt.
Kasutaja avatar
labidamees
Veteran
Postitusi: 1862
Liitunud: L Nov 24, 2007 5:40 pm

Re: Stanislavi orden müügis viimased 24 h

Postitus Postitas labidamees »

Ärge olge nii negatiivsed. :)
Kasutaja avatar
Plönn
Huviline
Postitusi: 720
Liitunud: E Dets 31, 2007 3:11 pm

Re: Stanislavi orden müügis viimased 24 h

Postitus Postitas Plönn »

Juubeldamiseks puudub ka samas igasugune põhjus :? :)
מוצר מדבקה חבר שעובד בחברה שמיבאים את המסך הנ'ל ממליץ בחום רב לא לגעת ?
Kasutaja avatar
uscha
Administraator
Postitusi: 8115
Liitunud: P Aug 07, 2005 6:03 pm
Kontakt:

Re: Stanislavi orden müügis viimased 24 h

Postitus Postitas uscha »

See küsimus on ka varem läbi jooksnud. Kui teeks müügi alafoorumisse omaette kleeps-teema "osta.ee müügid" ja kõik kasutajad, kes sealt linke kopeerivad panevad need selle teema alla?

Kasutaja muhumetsad kohta on tulnud mitmetelt foorumi pikaaegsetelt kasutajatelt negatiivset tagasisidet seoses kodaniku ülbete ja solvavate sõnavõttudega. Ei tahaks kohe foorumist minema lennutada aga loeme selle siis hoiatuseks. Jäägem ikka kaasfoorumlaste suhtes viisakaks.
foorum.rindeleht.ee
Kasutaja avatar
funker
Veteran
Postitusi: 4527
Liitunud: E Veebr 11, 2008 7:40 pm
Asukoht: Reval Estland

Re: Stanislavi orden müügis viimased 24 h

Postitus Postitas funker »

uscha kirjutas:See küsimus on ka varem läbi jooksnud. Kui teeks müügi alafoorumisse omaette kleeps-teema "osta.ee müügid" ja kõik kasutajad, kes sealt linke kopeerivad panevad need selle teema alla?
Mind on varem häirinud juhud, kus siia on tehtud müügiteema, seal on link milnetti ja sealt omakorda ostasse. Kirjelduses pole midagi eriti välja toodud, selleks et teada saada, mida üldse müüakse, tuleb läbida kaks linki. Elu on liiga lühike, et linke klõpsida. Aga müük pole midagi muud, kui soov ostjalt raha kätte saada. Selle nimel võiks ikka natuke ka pingutada, Osa suudavad, osa mitte, see on puhtalt suhtumise küsimus. Kui leitakse aega ostasse pilte ja kirjeldust postitada, leitakse aega ka, et see siia dubleerida. Kui küsimus tekib serveri ruumi osas, siis miks peaks vanu müügiteemasi üldse igavik säilitama - lööks näiteks iga poole aasta tagant ost-müügi puhtaks. Minu arust pole vahet keskkonnas, kus keegi midagi müüb, siin, milnetis, ostas, kuid kui siia müügikuulutus pannakse, sisaldagu see kogu infot alates piltidest kuni taustani - et igaüks, kes teema avab, saab kohe ülevaate, mis kaup on, mis on tingimused jne ja siis ta juba ise otsustab, kas läheb vaatab edasi või mitte.
Kasutaja avatar
muhumetsad
Huviline
Postitusi: 804
Liitunud: P Sept 14, 2014 9:47 am

Re: Stanislavi orden müügis viimased 24 h

Postitus Postitas muhumetsad »

Kodanik Muhumetsad käitub kõigiga viisakalt,kes temaga viisakalt käituvad.Olen ammu tahtnud teha siin ettepanekut,et kaubad ,mida olen müünud mingismõttes selle portaali kaasabil , toetavad seda portaali siin.Venemaal on tavaline tava ,et foorum korraldab nt mingite meenete müügi ( foorumi märgid,mütsid vms ) ja siis foorumlased ostavad selle ning toetavad sellega foorumi arengut / tegevust.Mina olen nõus selle ordeni müügist loovutama selle foorumi omanikele sümboolse 50 .- eurot . Tänage selle eest Hõbehalli / Raudristi sest sellist reklaami ,mida ta oma kibestumisega mulle teeb ei saa osta ühegi raha eest :) Iga reklaam ka negatiivne on ALATI KASULIK kaupa müües.
Pudelid ja kaardid on peamised
Raudrist
Veteran
Postitusi: 2549
Liitunud: L Apr 22, 2006 8:48 pm

Re: Stanislavi orden müügis viimased 24 h

Postitus Postitas Raudrist »

Mis mõttetu jutt! Mis kibestumine, mis reklaam?
Räägime teemast. Osta.ee-s selle ordeni juures esitatud küsimuste vastustes on müüja ajanud seosetut ja täiesti rumalat juttu. Seda on varemgi olnud, kui sama müüja on müünud kahtlasi esemeid(ka siin foorumis teemaks olnud). Vastused on enamasti ülbed ja teadjate arvamust eitavad. Mitteteadmine pole häbiasi, aga mitteteadmisega ülbitsemine on seda.
Rahaga oma jama haipimine pole väljapääs.
PS. See kibestumise jutt tuleb nii tuttav ette. Lausa klassikaline võte, kui kellegi jama kallale asuda, on kritiseerijat nimetada kibestunud vanainimeseks või rahuldamata tüübiks :wink:
Minu arvamus on, et kodanik muhumetsad võiks edaspidi oma müügileti juurde jääda ja siia foorumisse lagastama mitte tulla.
PALUN PAKKUDA EW JA TSAARI-VENE MÄRKE , MEDALEID , VORMIELEMENTE , POSTKAARTE , FOTOSID, DOKUMENTE JA MUUD.
5223353
Vasta

Mine “Ost & Müük/Buy & Sell”