M: Vabadussõja mälestussammas Kanepis (EW aegne foto)

Osta, müü ja vaheta ...
Vasta
Blitz
Huviline
Postitusi: 269
Liitunud: K Veebr 15, 2006 10:11 am

M: Vabadussõja mälestussammas Kanepis (EW aegne foto)

Postitus Postitas Blitz »

Tiit
Huviline
Postitusi: 107
Liitunud: P Juul 26, 2015 3:06 pm

Re: M: Vabadussõja mälestussammas Kanepis (EW aegne foto)

Postitus Postitas Tiit »

Vabandust, aga no see ei ole küll nüüd pilt, mille puhul siia uus teema teha.
Kasutaja avatar
labidamees
Veteran
Postitusi: 1862
Liitunud: L Nov 24, 2007 5:40 pm

Re: M: Vabadussõja mälestussammas Kanepis (EW aegne foto)

Postitus Postitas labidamees »

Vabandust aga milliste ülesvõtete puhul tohib müügiteema teha? :shock:
Tiit
Huviline
Postitusi: 107
Liitunud: P Juul 26, 2015 3:06 pm

Re: M: Vabadussõja mälestussammas Kanepis (EW aegne foto)

Postitus Postitas Tiit »

Ei ole mina keelaja ega lubaja, lihtsalt avaldasin oma arvamust. Linkide taga võiks siiski olla esemed, millel ka mingi väärtus on. Kui iga mees hakkaks siia oma tilu-lilust teemasid tegema, siis läheks päris kirjuks kätte ära.
Andvari
Huviline
Postitusi: 145
Liitunud: P Jaan 16, 2011 1:32 pm

Re: M: Vabadussõja mälestussammas Kanepis (EW aegne foto)

Postitus Postitas Andvari »

Tere.
Tegelikult on tegu väga haruldase võttega! Kanepi sambast liigub ainult ühte pilti. Kõik muud võtted on väga haruldased.
Tõenäoliselt on see pilt tehtud avamise päeval.
Tiit
Huviline
Postitusi: 107
Liitunud: P Juul 26, 2015 3:06 pm

Re: M: Vabadussõja mälestussammas Kanepis (EW aegne foto)

Postitus Postitas Tiit »

Päris kindlasti ei hakka ma teiega vaidlema, aga näiteks mina pole kunagi pidanud Kanepi VS pildi eest üle euro välja käima. Seda nii kohalikus osta.ee portaalis kui ka välismaistes ostu-müügi portaalides. Isegi ühe siin aktiivse kasutaja käest sai üks pilt ostetud (läbi osta.ee) ja kui ma õigesti mäletan oli pildi hind 10 senti. Ehk siis alghind. Peale minu seda lihtsalt keegi ei soovinud.
Kasutaja avatar
labidamees
Veteran
Postitusi: 1862
Liitunud: L Nov 24, 2007 5:40 pm

Re: M: Vabadussõja mälestussammas Kanepis (EW aegne foto)

Postitus Postitas labidamees »

Mul juhtus ühel jaanipäeval sarnane lugu.Lõkke ääres mõnusalt juttu puhudes selgus,et ühel külamehel vedeleb kodus saksa pannal, mida ta alla liitri viina mingil juhul ära ei anna.Peale minu teisi tahtjaid sel hetkel polnud ja saigi naljaviluks käed löödud.See kõnealune SS-i overhoff peaks täna plekkmehe kollektsiooni ehtima.Seoses sellega palun julgelt pöörduda kui miskit sarnast vedeleb.Viinad olemas.
Blitz
Huviline
Postitusi: 269
Liitunud: K Veebr 15, 2006 10:11 am

Re: M: Vabadussõja mälestussammas Kanepis (EW aegne foto)

Postitus Postitas Blitz »

Andvarile tänud sisuka kommentaari eest ! Aga mõnel teisel mehel, kes foorumi "kirjuks kätte mineku" pärast muretseb, soovitaks mõelda, kas tasub nii varmalt oma arvamust avaldada. Kui igaüks, iga teema all kommenteerima hakkab, kust ja mida ta 10 sendi eest ostnud on, siis läheb tõesti läbuks ära. Lihtsalt avaldasin oma arvamust.
Antud haruldase postkaardi oksjon lõpeb 13.10 kell 22 ja eks siis ole näha, mis hinnaks kujuneb.
Tiit
Huviline
Postitusi: 107
Liitunud: P Juul 26, 2015 3:06 pm

Re: M: Vabadussõja mälestussammas Kanepis (EW aegne foto)

Postitus Postitas Tiit »

Vabandan, ei midagi isiklikku. Lihtsalt need osta.ee lingid ajavad mind närvi. Mina isiklikult pean seda foorumit siin väga heaks raamatuks* ja need kuradi osta.ee lingid on nagu pilapildid heas raamatus. Oleks minu teha, ma keelaks siia üldse osta.ee linkide kleepimise ära.
Kasutaja avatar
uscha
Administraator
Postitusi: 8154
Liitunud: P Aug 07, 2005 6:03 pm
Kontakt:

Re: M: Vabadussõja mälestussammas Kanepis (EW aegne foto)

Postitus Postitas uscha »

Seda osta.ee linkide teemat sai just paar päeva tagasi ühes teises müügiteemas arutatud ja "ost & müük" alafoorumis sai loodud uus kleeps-teema, kuhu kõik kasutajad saavad postitada oma osta.ee keskkonda müüki pandud kauba linke.
foorum.rindeleht.ee
Vasta

Mine “Ost & Müük/Buy & Sell”