2.MS Wehrmacht puukast KRIM 1942 JALTA Ukraina

Osta, müü ja vaheta ...
Raudrist
Veteran
Postitusi: 2549
Liitunud: L Apr 22, 2006 8:48 pm

Re: 2.MS Wehrmacht puukast KRIM 1942 JALTA Ukraina

Postitus Postitas Raudrist »

punkriehitaja kirjutas:kui ma ära suren,kas see karbike tuhaurniks sobib.
Kui Su nimi on Krim Jalta, siis sobib.
PALUN PAKKUDA EW JA TSAARI-VENE MÄRKE , MEDALEID , VORMIELEMENTE , POSTKAARTE , FOTOSID, DOKUMENTE JA MUUD.
5223353
Kasutaja avatar
Frundsberg
Huviline
Postitusi: 754
Liitunud: P Juul 23, 2006 6:40 pm

Re: 2.MS Wehrmacht puukast KRIM 1942 JALTA Ukraina

Postitus Postitas Frundsberg »

Päris segi olete keeranud või? 250 eurot??? Esiteks pole see mingi harudus ja sama karp müüdi just 3-4 nädalat tagasi ebay.de-s. Mina ei viitsinud pakkumist teha, sest kuigi kogun kaevikukunsti, siis polnud see karp päris minu maitse. Tavaliselt müüakse selliseid asju max 25-30 eurot, tihti ka odavamalt.

Mingi haruldusega tegemist ei ole.
Palun alati pakkuda NSDAP varase perioodi parteimärke.
Kasutaja avatar
Frundsberg
Huviline
Postitusi: 754
Liitunud: P Juul 23, 2006 6:40 pm

Re: 2.MS Wehrmacht puukast KRIM 1942 JALTA Ukraina

Postitus Postitas Frundsberg »

Keda hind huvitab, siis veel 17. augustil 2014.a. oli selle "harulduse" hind saksa ebays täpselt 10 eurot ja 70 senti. Lisaks postikulu. Tundub, et vahepeal on olnud päris hea hinnatõus kui juba 250 küsitakse...

http://www.ebay.de/itm/2-WK-Wehrmacht-H ... 3f3b0357bb
Palun alati pakkuda NSDAP varase perioodi parteimärke.
Raudrist
Veteran
Postitusi: 2549
Liitunud: L Apr 22, 2006 8:48 pm

Re: 2.MS Wehrmacht puukast KRIM 1942 JALTA Ukraina

Postitus Postitas Raudrist »

Frundsberg kirjutas:Keda hind huvitab, siis veel 17. augustil 2014.a. oli selle "harulduse" hind saksa ebays täpselt 10 eurot ja 70 senti. Lisaks postikulu. Tundub, et vahepeal on olnud päris hea hinnatõus kui juba 250 küsitakse...

http://www.ebay.de/itm/2-WK-Wehrmacht-H ... 3f3b0357bb
Nii et minu poolt eespool pakutud 25 eurot on täiesti adekvaatne müügihind.
PALUN PAKKUDA EW JA TSAARI-VENE MÄRKE , MEDALEID , VORMIELEMENTE , POSTKAARTE , FOTOSID, DOKUMENTE JA MUUD.
5223353
Kasutaja avatar
Frundsberg
Huviline
Postitusi: 754
Liitunud: P Juul 23, 2006 6:40 pm

Re: 2.MS Wehrmacht puukast KRIM 1942 JALTA Ukraina

Postitus Postitas Frundsberg »

Mulle ei meeldinud see karp just eelkõige selle tõttu, et sel esinevad defektid ja töö ise pole ka teab mis hea. Muidu aga on kaevikukunst vägagi põnev kogumisteema ja pakub ka õhema rahakotiga kogujale palju rõõmu. Kaevikukunsti valmistamiseks on kulunud tihti niivõrd palju töötunde, et selliseid esemeid pole lihtsalt mitte mingisugust mõtet võltsima asuda kui hinnad on max. 20-30 eurot.

Mis aga sellesse teemasse puutub, siis ma ei teagi, mida arvata - kaasfoorumlane nagu tahaks siin seda haruldust müüa või siis vähemalt hinda teada saada. selleks ajaks on aga ese sakslaste eBays juba ammu müüdud, nii et hind on ju teada. Samas kasutatakse fotosid samalt oksjonilt, nii et enda käes kaasfoorumlasel seda eset nähtavasti pole. Karbi defektidest ta ka pilte ei postita. Ei tahaks kõlada paranoiliselt, aga mis õigupoolest toimub? Ega mitte ometi süütu katse teha väike tüng?
Palun alati pakkuda NSDAP varase perioodi parteimärke.
Kasutaja avatar
labidamees
Veteran
Postitusi: 1862
Liitunud: L Nov 24, 2007 5:40 pm

Re: 2.MS Wehrmacht puukast KRIM 1942 JALTA Ukraina

Postitus Postitas labidamees »

Ei taha kellegi peale näpuga näidata aga Ostas on ette tulnud müüjaid,kes pakuvad e-bays müüdavaid kaupu soolase vaheltkasuga.Tarneaeg on 14 päeva,et jõuaks rahulikult asju liigutada.
Raudrist
Veteran
Postitusi: 2549
Liitunud: L Apr 22, 2006 8:48 pm

Re: 2.MS Wehrmacht puukast KRIM 1942 JALTA Ukraina

Postitus Postitas Raudrist »

Ma pigem arvan, et kaasfoorumlane ostis karbikese saksa eBayst arvates, et see maksab siinkandis kõrget hinda. Paraku eksis.
PALUN PAKKUDA EW JA TSAARI-VENE MÄRKE , MEDALEID , VORMIELEMENTE , POSTKAARTE , FOTOSID, DOKUMENTE JA MUUD.
5223353
Mamba
Kasutaja
Postitusi: 57
Liitunud: K Veebr 14, 2007 7:57 pm

Re: 2.MS Wehrmacht puukast KRIM 1942 JALTA Ukraina

Postitus Postitas Mamba »

Selle karbiga oleks juba napilt rikkaks saanud aga tuleb tõdeda et pole enam see aeg kus kilekoti, abba plaadi ja teksapükste eest saab miljoneid küsida.
Ka siksi ja java juppide nõudlus ei ole enam kosmiline.
Iga mees saab seda träni ise osta.
Sa pead müüma seal kus on ka nõudlust.
Selle maaletoomis äri mehed heietavad nüüd ammu poe taga vanu aegu kus sai memmede ja taatide käest kuldcoini abba plaadi eest sebida ja kassettmaki eest sai r12 ostetud ja sigulli sarniiri eest sai sturmi.
Bocki ja poolese saad küll selle tööga lauale aga mõtle suurelt:)
Mul on hoopis parem äriplaan välja pakkuda.
Seoses seakatku ja dieedisanktsioonidega.
Kõigepealt mine otsi läti metsast mõni surnud siga, siis viska see naabrimehe seafarmi, peale seda kui sead sõrad taeva poole ajavad hiili kohe ligi, ütle et viid laibad ise ära.
Räägi et pole mõtet paanikat teha, tead ühte meest kes ise kuuri taga neid põletab jne.
Siis pole muud kui sebi rekka ja müü sead läbi valgevene sibulatele kaks korda kallimalt kui nad varem siga ostsid ja raha tuleb uipolt:)
Lihtne:)
Ära vagla pärast põe, kui need edasi siberi ehk novohiina suunal lähevad siis seal on enamus mehi juba kissis silmadega ja nemad on harjunud ussikestega ;)
Vasta

Mine “Ost & Müük/Buy & Sell”