Stalini päevikud ...

Sõjaajalooga seotud teemad, mis muude kategooriate alla ei sobi ...
Suletud
Kasutaja avatar
Kriuks
Moderaator
Postitusi: 5349
Liitunud: T Aug 09, 2005 5:09 pm

Stalini päevikud ...

Postitus Postitas Kriuks »

Kamraad Kortik!

Nagu lubatud, tõin täna "postkastist" ära ka teise Jossi lektüüri. Kui liikuma pääsed siis tead kust küsida :wink: ...

Pilt
Kasutaja avatar
kortik
Veteran
Postitusi: 4146
Liitunud: K Nov 23, 2005 1:03 pm
Asukoht: Muistne Läänemaa

+++

Postitus Postitas kortik »

Tänud! Saab siis isakese juttu lugeda kohe kahes keeles korraga. Ja, eks ka raamaturiiulile väike täiendus. Kamraad Brunnerilt need kaks raamatut, kamraad Kassilt Vene NFSV kriminaalkoodeks, eesti keeles, 1926 aasta redaktsioonis :D
ajalugu, ajalugu ja ajalugu...
Ober marschall
Kasutaja
Postitusi: 50
Liitunud: T Dets 25, 2007 1:29 am
Asukoht: estland

Postitus Postitas Ober marschall »

wow kus ihaldan lugeda.

häbi küsida aga kas on võimalik kuidagi koopiat sellest mingi moel
mhm
Kasutaja avatar
nigga
Huviline
Postitusi: 163
Liitunud: R Juun 29, 2007 2:31 pm

Postitus Postitas nigga »

Stalini raamat peaks igas suuremas raamatukogus ka saadaval olema, mina sain selle Tartu Ülikooli Raamatukogust ilusti kätte.
Kasutaja avatar
kortik
Veteran
Postitusi: 4146
Liitunud: K Nov 23, 2005 1:03 pm
Asukoht: Muistne Läänemaa

Raamatust...

Postitus Postitas kortik »

Ober marschall! Võin sind rahustada, vaevalt, et sa loeksid seda raamatut rohkem kui mõne lehe. Ajalooliselt see teos eriti ei hari.Vaevalt, et keegi hakkab tegema tervest raamatust koopiat. Nagu kirjutas kamraad Nigga, peaks seda raamatut olema suuremates raamatukogudes. Või, kui vene keelt tonkad, siis arvutis on see venekeelses variandis olemas. Mina lihtsan korjan kõrvuti teiste asjadega ka sellist kirjandust. Ja enamus sellest on loomulikult läbi lugemata. Tule taevas appi, kui peaksin läbi lugema Stalini koguteosed, mis mul riiulis seisavad :shock: Või Lenini omad- üle 50 köite. Kui just ei peaks kirjutama diplomitööd (nali) :D

Veel mõni sõna nendest Stalini üllitistest- need sisaldavad isakese pöördumisi, kõnesid, käskkirju ja muud sellist.
ajalugu, ajalugu ja ajalugu...
Ober marschall
Kasutaja
Postitusi: 50
Liitunud: T Dets 25, 2007 1:29 am
Asukoht: estland

Postitus Postitas Ober marschall »

:):):)aitäh Teile. mul lenini omad on ja uskuge või mitte aga olen aeg ajalt lugenudki:):) seal häid poliitilisi tõdemusi:) aga kui need igas raamatukogus olemas siis küll. ja olen enam kui kindel et selle mehe ürikud on huvitavamad kui leninil. vaadake--lenin oli piisavalt intelligentne:) et seal midagi erilist oleks.aga stalini oma võib midagi muud olla.
mhm
Kasutaja avatar
kortik
Veteran
Postitusi: 4146
Liitunud: K Nov 23, 2005 1:03 pm
Asukoht: Muistne Läänemaa

...

Postitus Postitas kortik »

No, noh. Tore ju siis. Lugupeetud moderaatorid ! Paneks selle teema ehk kinni. Muidu lõpetame sellega, et jäämegi arutama marksismi- leninismi- stalinismi teoreetikute teoseid ja autorite intelligentsust.
ajalugu, ajalugu ja ajalugu...
Suletud

Mine “Kasarmu Ees Tänaval/Varia”