Muudatused!

Sõjaajalooga seotud teemad, mis muude kategooriate alla ei sobi ...
Vasta
Kasutaja avatar
uscha
Administraator
Postitusi: 8115
Liitunud: P Aug 07, 2005 6:03 pm
Kontakt:

Re: Muudatused!

Postitus Postitas uscha »

Mis ratta-at-taa päises? Olen vanamoeline ja elistan siiski Eestimaist!
Täiesti Eestimaine värk ...
sr_lipp.JPG
sr_lipp.JPG (80.8 KiB) Vaadatud 41663 korda
foorum.rindeleht.ee
Kasutaja avatar
Martin
Huviline
Postitusi: 246
Liitunud: E Dets 15, 2008 12:50 pm
Asukoht: Wesenberg

Re: Muudatused!

Postitus Postitas Martin »

Ma hetkel kahe arvutiga siin WH lehel.See millega praegu sisse logitud olen,sellel päises ikka estland kilp jne. Teisel arvutil (pole sisse logitud) see uus soomuse ratta-at-ta :shock: :shock: Mis jama see on :shock:
Kasutaja avatar
funker
Veteran
Postitusi: 4527
Liitunud: E Veebr 11, 2008 7:40 pm
Asukoht: Reval Estland

Re: Muudatused!

Postitus Postitas funker »

Brauseri cache/proxy seaded suure tõenäosusega.
Kasutaja avatar
speedsta
Veteran
Postitusi: 1489
Liitunud: N Mär 23, 2006 5:37 pm
Asukoht: Tartu

Re: Muudatused!

Postitus Postitas speedsta »

Endal oli sama teema, lõin cache tühjaks, hakkas kohe parem. Crt+Shift+Del
Kasutaja avatar
Martin
Huviline
Postitusi: 246
Liitunud: E Dets 15, 2008 12:50 pm
Asukoht: Wesenberg

Re: Muudatused!

Postitus Postitas Martin »

Tänud!! Asi koras.
Kasutaja avatar
funker
Veteran
Postitusi: 4527
Liitunud: E Veebr 11, 2008 7:40 pm
Asukoht: Reval Estland

Re: Muudatused!

Postitus Postitas funker »

Nagu ma märkan, siis vana nimekuju - www.wehrmacht.pri.ee on lakanud töötamast?
Kasutaja avatar
tonu
Veteran
Postitusi: 1104
Liitunud: T Juul 05, 2011 12:29 pm
Asukoht: Läänemaa

Re: Muudatused!

Postitus Postitas tonu »

Ka minul oli hetkeline paanika :)
Kasutaja avatar
uscha
Administraator
Postitusi: 8115
Liitunud: P Aug 07, 2005 6:03 pm
Kontakt:

Re: Muudatused!

Postitus Postitas uscha »

Jah wehrmacht.pri.ee on nüüd minevik, hoidsin mõlemaid nimetusi ca. pool aastat korraga töös, et oleks piisavalt aega uue nimetusega harjuda aga paljude jaoks tuli see eile vist ikka üllatusena. Alates eilsest on kodulehe aadress www.rindeleht.ee ja foorum asub foorum.rindeleht.ee aadressil.
foorum.rindeleht.ee
Kasutaja avatar
uscha
Administraator
Postitusi: 8115
Liitunud: P Aug 07, 2005 6:03 pm
Kontakt:

Re: Muudatused!

Postitus Postitas uscha »

Foorumi nimemuutusega wehrmacht.pri.ee >>> rindeleht.ee lakkasid töötamast paljude piltide lingid, mida ma olen nüüd vahelduva eduga ca nädal aega parandanud (pildid, mis said kunagi wehrmacht'i serverisse laetud ja pildilink foorumisse kopeeritud, nüüd vaja igal pildil muuta URL'i). Selle protsessi käigus olen vaadanud ükshaaval läbi sadu teemasid ja nendest päris mitmed ära kustutanud. Üheks kustutamise põhjuseks olid samasugused surnud lingid piltidele, mida on võimatu taastada (hot.ee album, imageshack, photobucket) - loomulikult ei kustutanud ma kõiki teemasid, kus mõni surnud link oli vaid sellised, mis olid seeläbi muutunud täiesti mõttetuks. Teine põhjus, miks mitmed teemad kustutamisele läksid oli see, et teemasid läbi vaadates leidsin, et mõned kasutajad olid oma postitused muutnud näiteks "..." või "Ebaoluline info. Kustutada!" - seda viimast kasutas üks kasutaja kõigil oma paarisajal postitusel, mis ta oli aastate jooksul siin foorumis teinud.

Nüüd põhjusest, miks ma siia muudatuste teemasse kirjutan - alates tänasest on kasutajatel peale postituse tegemist täpselt 10080 minutit (7 ööd-päeva) aega, et seda vajadusel muuta või täiendada. Selle muudatusega peaks vältima olukordi, kus mõni kasutaja enne foorumist lahkumist kasutab sellist põletatud maa taktikat. Kui on mõjuv põhjus mõne postituse kustutamiseks või muutmiseks siis saab seda läbi administraatori või moderaatorite teha ka loomulikult peale seitset päeva.

Ilusat pühade jätku!
foorum.rindeleht.ee
Kasutaja avatar
speedsta
Veteran
Postitusi: 1489
Liitunud: N Mär 23, 2006 5:37 pm
Asukoht: Tartu

Re: Muudatused!

Postitus Postitas speedsta »

Uue kujundusega peab silm ja käsi veel harjuma, aga lugemata teemad võiksid paar kraadi eredamas värvitoonis olla, haarab paremini.
Kasutaja avatar
speedsta
Veteran
Postitusi: 1489
Liitunud: N Mär 23, 2006 5:37 pm
Asukoht: Tartu

Re: Muudatused!

Postitus Postitas speedsta »

Uued postitused on nüüd paremini näha. Foorumi päise pilt võiks ka olla link, mis viib tagasi esilehele, eelmises versioonis vist oli nii.
Kasutaja avatar
uscha
Administraator
Postitusi: 8115
Liitunud: P Aug 07, 2005 6:03 pm
Kontakt:

Re: Muudatused!

Postitus Postitas uscha »

Päises olevat pilti siin versioonis vist lingiks enam teha ei saa.
Aga selle pildi all vasakus servas on link, mis viib tagasi foorumi esilehele ja samasugune link on ka foorumi all servas - lisan pildid, kus need lingid ära märgitud.
esileht_1.JPG
esileht_2.JPG
foorum.rindeleht.ee
Kasutaja avatar
funker
Veteran
Postitusi: 4527
Liitunud: E Veebr 11, 2008 7:40 pm
Asukoht: Reval Estland

Re: Muudatused!

Postitus Postitas funker »

Väikese uuendusena on meil hakanud tööle krüpteeritud ühendus foorumiga.
Oma olemuselt on see sama, nagu krüpteeritud ühendus veebipanga puhul,
et kaitsta te andmeid ja parooli pealtkuulamise eest. Selleks et kasutada krüpteeritud
ühendust, palun siseneda foorumisse lingiga https://foorum.rindeleht.ee , siis tekib
aadressirea ette kinnine tabalukukoon - see näitabki, et hetkel on kasutusel krüpteeritud
ühendus. Esialgu jääb paralleelselt käiku ka tavaline ühendus.

Kellel tekib misiganes probleeme krüpteeritud ühendusega, palun andke sellest siia
teada, üritame need probleemid lahendada.

Need, kellel on selle foorumi parool kasutusel ka kusagil mujal keskkonnas, oleks soovitus
see peale edukalt krüpteeritud ühendusele üleminekut siin keskkonnas ära muuta - see tagab,
et kusagil mujal lekkinud parooliga ei saada siseneda teise keskkonda, kus on sama parool.
Hea turvatava on, et igas keskkonnas kasutataks unikaalset parooli.
lauri
Huviline
Postitusi: 296
Liitunud: P Okt 27, 2013 6:53 pm

Re: Muudatused!

Postitus Postitas lauri »

Tere,
teab keegi mis on juhtunud milnetiga, kas domeen aegunud või serveritasu maksmata? - vabandan, ei oska mujalt uurida..
Kasutaja avatar
uscha
Administraator
Postitusi: 8115
Liitunud: P Aug 07, 2005 6:03 pm
Kontakt:

Re: Muudatused!

Postitus Postitas uscha »

Ei saa olla serveritasuga seotud probleem vaid pigem näiteks foorumi tarkvara uuendamisega midagi katki läinud.
foorum.rindeleht.ee
Vasta

Mine “Kasarmu Ees Tänaval/Varia”